Офіційний сайт Люботинської
міської ради, виконавчого комітету
Міський голова

Лазуренко Леонід Іванович

Електронні петиції
Анонс подій
02.06.2018
10:00 - Міський дитячий фестиваль - конкурс "Люботинські джерела" Міський дитячий фестиваль - конкурс "Люботинські джерела"
Для вас, наші любі діти! 02 червня з 10-ї години у центральному парку міста:
-спортивні змагання;
-виставка малюнків та поробок переможців міського дитячого фестивалю-конкурсу "Люботинські джерела";
-гала-концерт переможців міського дитячого фестивалю-конкурсу "Люботинські джерела";
-майстер-класи, фото з казковими героями;
-конкурсно-розважальна програма клоуна Шурика;
-вистава театрального гуртка БДЮТ.
А також: морозиво, солодка вата, попкорн, солодощі, іграшки, повітряні кульки.
Атракціони: надувні гірки, батути, веселий паровозик, страйкбольний тир, дитячий лабіринт.
Організатор:Виконавчий комітет Люботинської міської ради Час проведення:02.06.2018 10:00 Місце проведення:Центральний міський парк відпочинку

Докладніше
Посилання
Пошук
Електронні петиції Порядок розгляду петицій
Відповідно до п. 2 Розділу ІІ. “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про звернення громадян” щодо електронного звернення та електронної петиції” термін збору підписів поданих петицій продовжено до 3-х місяців. Петиція буде розглянута за умови збору на її підтримку не менш як 100 голосів громадян.
Публікувати на офіційному сайті міської ради копії документів щодо якості питної води

Відомий філософ українського походження, один із засновників Української академії наук, академік В.І. Вернадський зазначаючи значення води у виникнення життя казав: „Вода без життя в біосфері невідома”.

Впродовж життя людина в середньому випиває близько 75 т води. За висновкам Всесвітньої організації охорони здоров’я більше 80 % відомих сьогодні хвороб пов’язано з незадовільною якістю питної води.

До повноважень органів місцевого самоврядування належать здійснення контролю за якістю питної води. Зокрема ст. 9 ЗУ «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» зазначає: « У разі, коли питна вода має відхилення за показниками від державного стандарту, органи місцевого самоврядування інформують споживачів через засоби масової інформації про її якість та вживають заходів, пов'язаних з відверненням загрози здоров'ю людей.»

Беручи до уваги вищевикладене пропоную публікувати на офіційному сайті міської ради копії документів щодо якості питної води не пізніше ніж за п'ять днів з моменту їх отримання міською радою, виконавчим органом міської ради, ради або підприємствами які підзвітні міській раді.

Підписів:
102
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю
Відповідь на петицію:

Бушковському В.В.

Люботинська міська рада повідомляє, що петиція, подана Вами 17.01.2018 р. щодо публікації на офіційному сайті міської ради копій документів стосовно якості питної води, була розглянута на засіданні постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг 20.03.2018р. За результатами розгляду петиції, депутатською комісією надано рекомендації ВККУ Люботинської міської ради.

Рекомендації постійної депутатської комісії за результатами розгляду електронної петиції розглянуті на пленарному засіданні ХLVІІ сесії Люботинської міської ради VІІ скликання 27.03.2018 року ( додаються).

Додаток-1 арк.

Рекомендації постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг за результатами розгляду петиції Бушковського В.В. «Публікувати на офіційному сайті міської ради копії документів щодо якості питної води.»

Статтею 9 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» визначено, що кожному споживачеві питної води державою гарантується право вільного доступу до інформації про якість питної води. Стаття 13 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» передбачає, що до повноважень органів місцевого самоврядування у сфері питної води, питного водопостачання та водовідведення належить забезпечення інформування населення про якість питної води та стан питного водопостачання та водовідведення.

З огляду на вищезазначені норми, за результатами розгляду електронної петиції «Публікувати на офіційному сайті міської ради копії документів щодо якості питної води» постійна депутатська комісія з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг надає наступні рекомендації:

З метою дотримання державної політики у сфері питної води, питного водопостачання та водовідведення, що будується на принципах забезпечення вільного доступу до інформації про якість питної води, стан джерел та систем питного водопостачання та водовідведення, комісія рекомендує ВККУ Люботинської міської ради публікувати на офіційному сайті міської ради копії документів щодо якості питної води не пізніше ніж через п’ять днів з моменту отримання підприємством результатів аналізів.

Голова депутатської комісії П.О.Ткаченко

Секретар комісії В.П.Бабенко


Додано: 18.01.2018
Петиція № 5
Автор: Бушковський Віталій Володимирович

Ще петицій
Версія для слабо- зорих