Електронні петиції Порядок розгляду петицій
Відповідно до п. 2 Розділу ІІ. “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про звернення громадян” щодо електронного звернення та електронної петиції” термін збору підписів поданих петицій продовжено до 3-х місяців. Петиція буде розглянута за умови збору на її підтримку не менш як 100 голосів громадян.
Про скасування Рішення № 577 від 26.12.2019 р. LXXIX сесії ЛМР VII скликання «Про пониження ступеня і перейменування Люботинської загальноосвітньої школи I-III ступенів №5 Люботинської міської ради Харківської області, Караванської загальноосвітньої

Про скасування Рішення № 577 від 26.12.2019 р. LXXIX сесії ЛМР VII скликання «Про пониження ступеня і перейменування Люботинської загальноосвітньої школи I-III ступенів №5 Люботинської міської ради Харківської області, Караванської загальноосвітньої школи I-III ступенів Люботинської міської ради Харківської області»

З метою захисту прав дітей, що передбачені ст. 22, 52, 53, 68 Конституції України, за дорученням батьківських колективів освітніх закладів звертаюсь про скасування Рішення № 577 від 26.12.2019 р. LXXIX сесії ЛМР VII скликання «Про пониження ступеня і перейменування Люботинської загальноосвітньої школи I-III ступенів №5 Люботинської міської ради Харківської області, Караванської загальноосвітньої школи I-III ступенів Люботинської міської ради Харківської області».

Вважаю, що дане рішення було прийняте без вивчення ситуації по суті:

- За основу взяті рекомендації Північно-східного офісу Держаудитслужби, а не контролюючих освітніх органів, що надали Свідоцтва про атестацію Люботинській загальноосвітній школі I-III ступенів №5 Люботинської міської ради Харківської області до 05.03.2025 року та Караванській загальноосвітній школі I-III ступенів Люботинської міської ради Харківської області до 20.06.2023 року: таким чином названі заклади спроможні надавати освітні послуги в усіх вікових групах з 1 до 11 класу.

- В рекомендаціях Північно-східного офісу Держаудитслужби вказано 3 освітні заклади, що можуть бути реорганізовані, однак рішення приймалося по двох закладах

- Територія Люботинської загальноосвітньої школи I-III ступенів №5 Люботинської міської ради Харківської області стає доступною для перерозподілу земельних ділянок, про що свідчить проект рішення на сесію VІІ скликання (січень 2020 року) про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки розташованої: вул. Горького, м. Люботин, Харківська обл.

- Караванська загальноосвітня школа I-III ступенів Люботинської міської ради Харківської області за статусом є сільською, тому до неї не можуть бути застосовані норми наповненості класів на рівні міських освітніх установ.

Виконання вищезазначеного рішення призведе до негативних соціально-економічних наслідків в системі загальної середньої освіти північної частини м. Люботина та с. Караван:

- Істотним погіршенням умов доступу та отримання знань учнями 10-11 класів через збільшення витрат часу на маршрут до інших найближчих освітніх установ, зокрема через відсутність рейсового автобусного сполучення між містом та хутором Смородським (територія за Київською трасою)

- Пересування дітей пішки до закладів освіти буде відбуватися вздовж доріг з інтенсивним рухом автотранспорту, переважно в темний час доби за умови відсутності тротуару, що несе загрозу їх життю та здоров’ю, особливо у складних погодних умовах та при ожеледиці.

- Враховуючи потужність освітніх закладів, куди рекомендовано переводити учнів, - це навчання у дві зміни у класах з більшою за санітарні норми наповненістю, що є порушенням п. 9.12 ДСанПіН 5.5.2.008-01.

- Пониження ступеня освітнього закладу у середньотривалій перспективі погіршення добробуту громади у зв’язку із збільшенням розриву між якістю загальної освіти дітей з різних територіальних ділянок місцевості міста Люботина, і, як наслідок суттєве обмеження доступу до якісної та безоплатної повної середньої освіти на території проживання та вимушена необхідність в майбутньому обирати переважно низько кваліфіковані професії за робітничими спеціальностями.

Враховуючи вищезазначене, вважаю за необхідне:

1. Скасувати Рішення № 577 від 26.12.2019 р. LXXIX сесії ЛМР VII скликання «Про пониження ступеня і перейменування Люботинської загальноосвітньої школи I-III ступенів №5 Люботинської міської ради Харківської області, Караванської загальноосвітньої школи I-III ступенів Люботинської міської ради Харківської області» як таке, що протирічить інтересам громади м. Люботина та загрожує безпеці, здоров’ю і життю учнів, а також суттєво порушує права дітей у доступі до повної загальної середньої освіти.

2. Повернутися до вирішення питання оптимізації освіти міста після громадського обговорення та неупередженого вивчення соціально-економічних наслідків прийнятих рішень для громади.

Підписів:
249
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю
Відповідь на петицію:

Алесі Деркач

aliesia.derkach@gmail.com

Люботинська міська рада повідомляє, що петиція, подана Вами 05.01.2020 р. щодо скасування рішення LХХІХ сесії Люботинської міської ради VІІ скликання від 26.12.2019 р. «Про пониження ступеня та перейменування Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Люботинської міської ради Харківської області, Караванської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Люботинської міської ради Харківської області»,була розглянута на засіданні постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту 22.01.2020 р.

Рекомендації постійної депутатської комісії за результатами розгляду електронної петиції буде розглянуто на пленарному засіданні LХХХ сесії Люботинської міської ради VІІ скликання 28.01.2020 року.

Міський голова Леонід Лазуренко


Додано: 09.01.2020
Петиція № 16
Автор: Деркач Алеся Анатоліївна

Ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення по вул. Полтавський шлях від №48 до №139

Вирішення питання ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення по вул. Полтавський шлях від №48 до №139 в м. Люботин має велике значення для мешканців всього міста і мешканців Старого Люботина зокрема, як така що забезпечує альтернативний виїзд з міста. По цій дорозі курсують рейсові автобуси приміського маршруту Харків - Люботин . Дорога вже кілька років знаходиться у аварійному стані. Суцільні вибоїни, ями, непридатні для пересування узбіччя, відсутність тротуару - все це спричиняє аварійні ситуації і несе загрозу життю пішоходів та водіїв.

Протягом багатьох років кошти на ремонт дороги з міського бюджету не виділялись, дорога на сьогодні не відремонтована .При формуванні міської програми реформування і розвитку ЖКГ на 2019 рік пропозиція фракції «Відродження» щодо ремонту дороги по вул. Полтавський шлях не була врахована і серед пропозицій виконкому Люботинської міської ради до програми економічного та соціального розвитку Харківської області на 2019 цього об’єкту теж немає.

Я наполегливо прошу міського голову Лазуренка Л.І. та Люботинську міську раду :

1. на черговій сесії Люботинської міської ради внести зміни до Програми реформування та розвитку житлово - комунального господарства м. Люботина на 2019 рік , а саме : включити до заходів додатку 2 «Проведення ремонту автомобільної дороги по вул. Полтавський шлях від №48 до № 139 в м. Люботині за рахунок міського бюджету;

2.на черговій сесії Люботинської міської ради внести зміни до рішення Люботинської міської ради « Про міський бюджет», а саме : виділити кошти на реалізацію п.8.2. додатку 2 Програми реформування та розвитку житлово- комунального господарства м. Люботина на 2019 рік «Виготовлення проектно-кошторисної документації капітального ремонту дороги по вул. Полтавський шлях та проведення експертизи кошторисної частини проекту в сумі 9,2 тис. грн.

3. виділити кошти на проведення ремонтних робіт по вул. Полтавський шлях від №48 до №139 за рахунок нерозподілених коштів міського бюджету на 2019 рік;

4.провести ремонтні роботи по вул. Полтавський шлях від №48 до №139 до листопада 2019 року .

Підписів:
125
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю
Відповідь на петицію:

Устоєву А.Д.

Люботинська міська рада повідомляє, що петиція «Ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення по вул. Полтавський шлях від № 48 до № 139», подана Вами 13.05.2019 р., була розглянута на засіданні постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг 31.05.2019р. За результатами розгляду петиції, депутатською комісією надано рекомендації (додаються).

Рекомендації постійної депутатської комісії за результатами розгляду електронної петиції будуть розглянуті на найближчому пленарному засіданні Люботинської міської ради VІІ скликання.

Додаток-1 арк.

Рекомендації постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг за результатами розгляду петиції Устоєва А.Д.

«Ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення по вул. Полтавський шлях від № 48 до № 139».

Під час розгляду електронної петиції гр. Устоєва А.Д. «Ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення по вул. Полтавський шлях від № 48 до № 139», начальник відділу з питань розвитку інфраструктури міста та благоустрою Кислий С.М. повідомив, що протягом 2017-2018 років було проведено поточний ремонт дороги від № 2 до № 60 по вул. Полтавський шлях , на який використано кошти у сумі близько 400 тис. грн.

За результатами розгляду електронної петиції гр. Устоєва А.Д. «Ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення по вул. Полтавський шлях від № 48 до № 139», постійна депутатська комісія з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг надає наступні рекомендації:

- внести зміни до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Люботина на 2019 рік в частині доповнення її заходом щодо поточного ремонту дороги по вул. Полтавський шлях від № 48 до 139. Ремонт ділянки розпочати від з’їзду з траси Харків – Київ;

- виділити на відповідний захід кошти в сумі 199 тис. грн.;

- начальнику відділу з питань розвитку інфраструктури міста та

благоустрою Кислому С.М. надавати автору петиції гр. Устоєву А.Д. інформацію стосовно запланованого заходу по поточному ремонту дороги по вул. Полтавський шлях від № 48 до № 139 та ходу його виконання.

Голова депутатської комісії П.О.Ткаченко

Секретар комісії В.П.Бабенко


Додано: 14.05.2019
Петиція № 11
Автор: Устоєв Акбар Давлатьорович

ремонт тротуара по ул. Шевченко

Для улучшения благоустройства Люботина, его благоприятного образа в глазах инвесторов, гостей города, дальнейшего развития инфрастуктуры, создания комфортных условий для люботинцев, просим организовать ремонт тротуара по улице Шевченко от дома №15 до дома №114. Это оживленное пешеходное направление, соединяющее центр города с крупным жилым массивом, которым пользуются пассажиры автобуса и железной дороги, работники и пациенты городской больницы, школьники, дети и родители по дороге в детский сад, студенты железнодорожного лицея, посетители торговых точек в центре города. В настоящее время тротуар в аварийном состоянии, портит эстетический вид города и создает угрозу травмирования для жителей.

Підписів:
105
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю
Відповідь на петицію:

Каневському О.Ю.

Люботинська міська рада повідомляє, що петиція, подана Вами 02.07.2018 р. щодо ремонту тротуару по вул. Шевченка, була розглянута на засіданні постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг 17.07.2018р. За результатами розгляду петиції, депутатською комісією надано рекомендації начальнику відділу з питань розвитку інфраструктури міста та благоустрою Кислому С.М.

Рекомендації постійної депутатської комісії за результатами розгляду електронної петиції розглянуті на пленарному засіданні LІІІ сесії Люботинської міської ради VІІ скликання 24.07.2018 року ( додаються).

Додаток-1 арк.

Рекомендації постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг за результатами розгляду петиції

Каневського О.Ю. щодо ремонту тротуару по вул. Шевченка

Під час розгляду електронної петиції гр. Каневського О.Ю. щодо ремонту тротуару по вул. Шевченка, начальником відділу з питань розвитку інфраструктури міста та благоустрою Кислим С.М. надано наступну інформацію:

-захід щодо ремонту тротуару по вул. Шевченка передбачено Програмою реформування і розвитку комунального господарства м.Люботина на 2018 рік, затвердженою рішенням ХLІІ сесії Люботинської міської ради VІІ скликання;

-фінансування на виконання відповідного заходу передбачено у розмірі 199,0 тис. грн.;

-термін виконання заходу – до 01.11.2018 року.

За результатами розгляду електронної петиції щодо ремонту тротуару

по вул. Шевченка, постійна депутатська комісія з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг надає наступні рекомендації:

начальнику відділу з питань розвитку інфраструктури міста та

благоустрою Кислому С.М. надати автору петиції гр. Каневському О. Ю.

інформацію стосовно запланованого заходу по ремонту тротуару по вул. Шевченка , а в подальшому – про результати його виконання.

Голова депутатської комісії П.О.Ткаченко

Секретар комісії В.П.Бабенко


Додано: 03.07.2018
Петиція № 8
Автор: Каневский Олег Юрьевич

Просимо вирішити питання стосовно неприємного запаху і забруднення навколишнього середовища спиртозаводом у селищі Караван

На сьогоднішній день існує гостра екологічна проблема – засмічення навколишнього середовища відходами власного виробництва «КАРАВАНСЬКА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА СПИРТОВОЇ ТА ЛІКЕРО_ГОРІЛЧАНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ "УКРСПИРТ" Код ЄДРПОУ ВП: 37404626 Місцезнаходження ВП: 62436, Харківська обл., місто Люботин, селище Караван, ВУЛИЦЯ ЗАВОДСЬКА, будинок 23» які згубно впливають на здоров’я жителів м. Люботин, тому що на цьому підприємстві відбувається порушення елементарних правил охорони навколишнього середовища, які призводять до засмічення атмосферного повітря, ґрунту, ставків та знищення навколишніх лісів. Жителі м. Люботина де власне розташовано дане підприємство протягом багатьох років вимагають від властей міста законного рішення цієї проблеми, але все безрезультатно.

В ході діяльності ДП Караванський спиртозавод, селище Караван, вул. Заводська 23, м. Люботин, харківська область 62436 склалася негативна екологічна ситуація, а саме барда як один з викидів спиртового заводу не утилізується і без очищення скидається на поля, які знаходяться поряд із заводом, де загниває, забруднюючи ґрунтові води, повітря, ліси та землю. В результаті розливу на поля та випаровування барди у с. Караван, м. Люботин особливо у жару, стоїть гнилісний запах. Люди повинні тримати вікна зачиненими тому що за вітряної погоди сморід розповсюджується до центру та далеких окраїн міста. Порушуються права громадян на благоприємну навколишню середу. Також хочемо додати, що в умовах процесу гниття спиртової барди, в навколишнє середовище виділяється сірководень. Сірководень викликає хвороби системи кровообігу, нервової системи і органів чуття, органів дихання, органів стравоходу, крові та кровотворних органів, сечостатевих органів, а також психічні розлади. Він подразнює шляхи дихання, наслідком чого стає бронхіт та навіть набряк легенів. Також одним із розповсюдженим захворюванням, що викликає сірководень є гострий кон’юнктивіт, на який хворіють дітки м. Люботина.

У заключенні хочемо додати, що сірководень суттєво впливає на здоров’я людини, до того ж ступінь впливу залежить від концентрації, періодичності та часу впливу речовин, а також, віку та стану організму самої людини.

Ситуація що склалась порушує конституційні права громадян України за ст. 239 та 241 КК України, саме тому просимо Вас прийняти усі необхідні міри з її усунення та притягнути посадових осіб до кримінальної відповідальності.

З повагою мешканці м. Люботин

Підписів:
100
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю
Відповідь на петицію:

Сіровицькій О.А.

Люботинська міська рада повідомляє, що петиція, подана Вами 29.06.2018 р. щодо засмічення навколишнього середовища відходами власного виробництва Караванського МПД ДП «Укрспирт», була розглянута на засіданні постійної депутатської комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи 17.07.2018р. За результатами розгляду петиції, депутатською комісією надано рекомендації .

Рекомендації постійної депутатської комісії за результатами розгляду електронної петиції розглянуті на пленарному засіданні LІІІ сесії Люботинської міської ради VІІ скликання 24.07.2018 року в присутності керівника Караванського МПД Єжелого Є.А.( додаються). Депутатами запропоновано повторно запросити керівника підприємства на пленарне засідання чергової сесії ради у вересні 2018 року.

Додаток-1 арк.

Рекомендації постійної депутатської комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи за результатами розгляду петиції Сіровицької О.А. щодо засмічення навколишнього середовища відходами власного виробництва ДП «Караванський спиртзавод»

За результатами розгляду електронної петиції щодо засмічення навколишнього середовища відходами власного виробництва ДП «Караванський спиртзавод», постійна депутатська комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи надає наступні рекомендації:

1.Секретарю Люботинської міської ради Гречко В.І. запросити на пленарне засідання сесії міської ради, яке відбудеться 24.07.2018 року, керівника ДП «Караванський спиртзавод» для роз’яснення ситуації, яка склалась на підприємстві з утилізацією відходів виробництва.

2.Міському голові Лазуренку Л.І. надати доручення фахівціям виконкому міської ради провести роботу по замовленню незалежної державної екологічної експертизи повітря та грунту в с. Караван та прилеглих до нього територій м. Люботина, погодити виконавця вказаної експертизи з автором петиції.

3.Керівнику ДП «Караванський спиртзавод» Єжелому Є.А. дотримуватись екологічних норм під час виробничого процесу та розглянути можливість співробітництва з підприємствами, які займаються утилізацією або переробкою барди, та сільгосппідприємствами, які можуть використовувати барду у власному виробництві.

Голова комісії П.О.Волинський

Секретар комісії О.В.Міщенко


Додано: 03.07.2018
Петиція № 7
Автор: Сіровицька Олександра Анатоліївна

Публікувати на офіційному сайті міської ради копії документів щодо якості питної води

Відомий філософ українського походження, один із засновників Української академії наук, академік В.І. Вернадський зазначаючи значення води у виникнення життя казав: „Вода без життя в біосфері невідома”.

Впродовж життя людина в середньому випиває близько 75 т води. За висновкам Всесвітньої організації охорони здоров’я більше 80 % відомих сьогодні хвороб пов’язано з незадовільною якістю питної води.

До повноважень органів місцевого самоврядування належать здійснення контролю за якістю питної води. Зокрема ст. 9 ЗУ «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» зазначає: « У разі, коли питна вода має відхилення за показниками від державного стандарту, органи місцевого самоврядування інформують споживачів через засоби масової інформації про її якість та вживають заходів, пов'язаних з відверненням загрози здоров'ю людей.»

Беручи до уваги вищевикладене пропоную публікувати на офіційному сайті міської ради копії документів щодо якості питної води не пізніше ніж за п'ять днів з моменту їх отримання міською радою, виконавчим органом міської ради, ради або підприємствами які підзвітні міській раді.

Підписів:
102
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю
Відповідь на петицію:

Бушковському В.В.

Люботинська міська рада повідомляє, що петиція, подана Вами 17.01.2018 р. щодо публікації на офіційному сайті міської ради копій документів стосовно якості питної води, була розглянута на засіданні постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг 20.03.2018р. За результатами розгляду петиції, депутатською комісією надано рекомендації ВККУ Люботинської міської ради.

Рекомендації постійної депутатської комісії за результатами розгляду електронної петиції розглянуті на пленарному засіданні ХLVІІ сесії Люботинської міської ради VІІ скликання 27.03.2018 року ( додаються).

Додаток-1 арк.

Рекомендації постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг за результатами розгляду петиції Бушковського В.В. «Публікувати на офіційному сайті міської ради копії документів щодо якості питної води.»

Статтею 9 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» визначено, що кожному споживачеві питної води державою гарантується право вільного доступу до інформації про якість питної води. Стаття 13 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» передбачає, що до повноважень органів місцевого самоврядування у сфері питної води, питного водопостачання та водовідведення належить забезпечення інформування населення про якість питної води та стан питного водопостачання та водовідведення.

З огляду на вищезазначені норми, за результатами розгляду електронної петиції «Публікувати на офіційному сайті міської ради копії документів щодо якості питної води» постійна депутатська комісія з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг надає наступні рекомендації:

З метою дотримання державної політики у сфері питної води, питного водопостачання та водовідведення, що будується на принципах забезпечення вільного доступу до інформації про якість питної води, стан джерел та систем питного водопостачання та водовідведення, комісія рекомендує ВККУ Люботинської міської ради публікувати на офіційному сайті міської ради копії документів щодо якості питної води не пізніше ніж через п’ять днів з моменту отримання підприємством результатів аналізів.

Голова депутатської комісії П.О.Ткаченко

Секретар комісії В.П.Бабенко


Додано: 18.01.2018
Петиція № 5
Автор: Бушковський Віталій Володимирович

Ще петицій
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Проєкт рішення "Про передачу з балансу виконавчого комітету Люботинської міської ради на баланс ВУКГ   07.08.2020
Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 03.08.2020 року по 07.08.2020 року з обслуговув   07.08.2020
У зв’язку з проведенням ремонтних робіт по вул. Громова 06.08.2020 року з 09.00 до 15.00 (орієнтовно   06.08.2020
Соціально-економічне становище Харківської області за січень–червень 2020 року   05.08.2020
Соціально-економічне становище м. Люботина за січень–червень 2020 року   05.08.2020
У зв’язку з проведенням ремонтних робіт по вул. Громова 05.08.2020 року з 11-30 до 14-30 (орієнтовно   05.08.2020
У зв’язку з проведенням аварійних робіт по вул. Громова 05.08.2020 року протягом дня в проміжку часу   04.08.2020
Центру надання адміністративних послуг Люботинської міської ради виповнилося 7 років!   04.08.2020
Адміністративні послуги, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Люботинської місь   04.08.2020
Рішення виконкому № 107 від 14 липня 2020 року "Про затвердження переліку адміністративних послуг, щ   03.08.2020
Посилання
  
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>