Електронні петиції Порядок розгляду петицій
Відповідно до п. 2 Розділу ІІ. “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про звернення громадян” щодо електронного звернення та електронної петиції” термін збору підписів поданих петицій продовжено до 3-х місяців. Петиція буде розглянута за умови збору на її підтримку не менш як 100 голосів громадян.
Щодо вирішення питання ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення по вул. Полтавський шлях від №62 до №86 в м. Люботин.

Хочу наголосити, що передбачені у листопаді 2019 року Програмою реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Люботина на 2020 рік (додаток 2, таблиця «Заходи по благоустрою об’єктів, які знаходяться на території Люботинської міської ради, на 2020 рік», п.8, п.п 8,3 Капітальний ремонт дороги по вул. Полтавський шлях, від будинку № 88 до будинку № 62, в м. Люботин Харківської області, виготовлення кошторисної документації, експертиза кошторисної частини проектної документації, авторський та технічний нагляд – 500,0 тис. грн.) заходи не були виконані.

Тому, шановний Леоніде Івановичу, звертаюся до Вас з проханням вирішити питання щодо ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення по вул. Полтавський шлях від №62 до №86 в м. Люботин.

Ця дорога має велике значення для мешканців всього міста, зокрема мешканців Старого Люботина. По цій дорозі курсують рейсові автобуси приміського та міського маршрутів. Стан дорожнього покриття на цьому відрізку дороги знаходиться у критичному стані, деякі ями глибиною в автомобільне колесо навіть не підлягають ямковому ремонту.

Сподіваюсь на позитивне вирішення даного питання.

Підписів:
132
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю
Відповідь на петицію:

Рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг

за результатами розгляду електронної петиції Устоєва А.Д.

Розглянувши електронну петицію гр. Устоєва А.Д. «Ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення по вул. Полтавський шлях від № 62 до № 86 в м. Люботин», вважаючи, що дана дорога має стратегічне значення для розвитку Люботинської міської ОТГ і повинна бути у задовільному стані, постійна комісія з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг, надає наступні рекомендації:

- першому заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кислому С.М. та фінансовому управлінню Люботинської міської ради, відповідно до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Люботинської міської територіальної громади на 2021 рік, знайти можливість додатково до запланованих 400 тис.грн. виділити кошти у розмірі 500 тис грн. на капітальний ремонт дороги по вул. Полтавський Шлях від № 62 до № 86 в м. Люботин .

Голова постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та сфери послуг Дмитро АЛЬБОЩИЙ

Секретар засідання комісії Роман ЗАГНОЙКО


Додано: 01.02.2021
Петиція № 23
Автор: Устоєв Акбар Давлатьорович

Розміщення та облаштування Сенсорної кімнати !

В 2017 році громадська організаці брала участь у обласному конкурсі міні - проектів Разом в майбутьнє, та отримала перемогу здобувши право втілити міні-проект Чарівний світ сенсорна кімната!

За всі роки з початку 2017 року і по теперішній час (11.01.2021 рік) діти з особливими можливостями не взмозі отримати приміщення для реабілітації. До міської ради міста Люботин звертались багато разів сама громадська організація, та батьки дітей які мають потребу у відкритті ціє кімнати.

Причина одна відсутність приміщення!

Але на нашу думку приміщення таке існує, і воно дуже підходить під норми.

Шановна Люботинська громада! Просимо Вас своїми підписами підтримати нашу петицію щодо розташування сенсорної кімнати за адресою, місто ЛЮБОТИН., вул. Шевченко 15, приміщення колишнього пологового будинку( балансоутримання КНП Люботинська міська лікарня)

Також звертаємось до депутатів Люботинської теріторіальної громади з проханням розробити проект рішення щодо облаштування сенсорної кімнати та проведення в приміщені ( Шевченко 15, КНП Люботинська міська лікарня капітального ремонту.

Просимо осіб відповідальних за розміщення, розгляд петиції опублікувати її на сайті Люботинської міської ради, дати можливість громаді та батьками вирішувати де саме може розміщуватися ця кімната.

Підтримайте , це все за ради дітей!

Підписів:
103
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю
Відповідь на петицію:

РЕКОМEНДАЦІЇ

постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

Люботинської міської об’єднаної територіальної громади

17.02.2021 року на засіданні комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, протокол №17/02/21-2 розглянута електронна петиція, яка була подана 11.01.2021р. «Розміщення та облаштування Сенсорної кімнати», автор Набойченко Юрій Леонідович.

Відповідно до «Положення про порядок подання електронних петицій та їх розгляд Люботинською міською радою» комісія рекомендує:

- підтримати визначене місце для розміщення сенсорної кімнати за адресою: м.Люботин, вул. Шевченка, 15 ;

- внести зміни та доповнення до Програми соціального та економічного розвитку Люботинської міської територіальної громади» на 2021 рік, до розділу 1 «Підвищення стандартів життя» в частині фінансування капітального ремонту приміщення для розташування і обладнання сенсорної кімнати.

Голова постійної комісії з питань освіти,культури, молоді, фізкультури і спорту, з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

Ольга АГЄЄВА


Додано: 12.01.2021
Петиція № 21
Автор: Набойченко Юрій Леонідович

Про скасування Рішення № 577 від 26.12.2019 р. LXXIX сесії ЛМР VII скликання «Про пониження ступеня і перейменування Люботинської загальноосвітньої школи I-III ступенів №5 Люботинської міської ради Харківської області, Караванської загальноосвітньої

Про скасування Рішення № 577 від 26.12.2019 р. LXXIX сесії ЛМР VII скликання «Про пониження ступеня і перейменування Люботинської загальноосвітньої школи I-III ступенів №5 Люботинської міської ради Харківської області, Караванської загальноосвітньої школи I-III ступенів Люботинської міської ради Харківської області»

З метою захисту прав дітей, що передбачені ст. 22, 52, 53, 68 Конституції України, за дорученням батьківських колективів освітніх закладів звертаюсь про скасування Рішення № 577 від 26.12.2019 р. LXXIX сесії ЛМР VII скликання «Про пониження ступеня і перейменування Люботинської загальноосвітньої школи I-III ступенів №5 Люботинської міської ради Харківської області, Караванської загальноосвітньої школи I-III ступенів Люботинської міської ради Харківської області».

Вважаю, що дане рішення було прийняте без вивчення ситуації по суті:

- За основу взяті рекомендації Північно-східного офісу Держаудитслужби, а не контролюючих освітніх органів, що надали Свідоцтва про атестацію Люботинській загальноосвітній школі I-III ступенів №5 Люботинської міської ради Харківської області до 05.03.2025 року та Караванській загальноосвітній школі I-III ступенів Люботинської міської ради Харківської області до 20.06.2023 року: таким чином названі заклади спроможні надавати освітні послуги в усіх вікових групах з 1 до 11 класу.

- В рекомендаціях Північно-східного офісу Держаудитслужби вказано 3 освітні заклади, що можуть бути реорганізовані, однак рішення приймалося по двох закладах

- Територія Люботинської загальноосвітньої школи I-III ступенів №5 Люботинської міської ради Харківської області стає доступною для перерозподілу земельних ділянок, про що свідчить проект рішення на сесію VІІ скликання (січень 2020 року) про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки розташованої: вул. Горького, м. Люботин, Харківська обл.

- Караванська загальноосвітня школа I-III ступенів Люботинської міської ради Харківської області за статусом є сільською, тому до неї не можуть бути застосовані норми наповненості класів на рівні міських освітніх установ.

Виконання вищезазначеного рішення призведе до негативних соціально-економічних наслідків в системі загальної середньої освіти північної частини м. Люботина та с. Караван:

- Істотним погіршенням умов доступу та отримання знань учнями 10-11 класів через збільшення витрат часу на маршрут до інших найближчих освітніх установ, зокрема через відсутність рейсового автобусного сполучення між містом та хутором Смородським (територія за Київською трасою)

- Пересування дітей пішки до закладів освіти буде відбуватися вздовж доріг з інтенсивним рухом автотранспорту, переважно в темний час доби за умови відсутності тротуару, що несе загрозу їх життю та здоров’ю, особливо у складних погодних умовах та при ожеледиці.

- Враховуючи потужність освітніх закладів, куди рекомендовано переводити учнів, - це навчання у дві зміни у класах з більшою за санітарні норми наповненістю, що є порушенням п. 9.12 ДСанПіН 5.5.2.008-01.

- Пониження ступеня освітнього закладу у середньотривалій перспективі погіршення добробуту громади у зв’язку із збільшенням розриву між якістю загальної освіти дітей з різних територіальних ділянок місцевості міста Люботина, і, як наслідок суттєве обмеження доступу до якісної та безоплатної повної середньої освіти на території проживання та вимушена необхідність в майбутньому обирати переважно низько кваліфіковані професії за робітничими спеціальностями.

Враховуючи вищезазначене, вважаю за необхідне:

1. Скасувати Рішення № 577 від 26.12.2019 р. LXXIX сесії ЛМР VII скликання «Про пониження ступеня і перейменування Люботинської загальноосвітньої школи I-III ступенів №5 Люботинської міської ради Харківської області, Караванської загальноосвітньої школи I-III ступенів Люботинської міської ради Харківської області» як таке, що протирічить інтересам громади м. Люботина та загрожує безпеці, здоров’ю і життю учнів, а також суттєво порушує права дітей у доступі до повної загальної середньої освіти.

2. Повернутися до вирішення питання оптимізації освіти міста після громадського обговорення та неупередженого вивчення соціально-економічних наслідків прийнятих рішень для громади.

Підписів:
249
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю
Відповідь на петицію:

Алесі Деркач

aliesia.derkach@gmail.com

Люботинська міська рада повідомляє, що петиція, подана Вами 05.01.2020 р. щодо скасування рішення LХХІХ сесії Люботинської міської ради VІІ скликання від 26.12.2019 р. «Про пониження ступеня та перейменування Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Люботинської міської ради Харківської області, Караванської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Люботинської міської ради Харківської області»,була розглянута на засіданні постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту 22.01.2020 р.

Рекомендації постійної депутатської комісії за результатами розгляду електронної петиції буде розглянуто на пленарному засіданні LХХХ сесії Люботинської міської ради VІІ скликання 28.01.2020 року.

Міський голова Леонід Лазуренко


Додано: 09.01.2020
Петиція № 16
Автор: Деркач Алеся Анатоліївна

Ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення по вул. Полтавський шлях від №48 до №139

Вирішення питання ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення по вул. Полтавський шлях від №48 до №139 в м. Люботин має велике значення для мешканців всього міста і мешканців Старого Люботина зокрема, як така що забезпечує альтернативний виїзд з міста. По цій дорозі курсують рейсові автобуси приміського маршруту Харків - Люботин . Дорога вже кілька років знаходиться у аварійному стані. Суцільні вибоїни, ями, непридатні для пересування узбіччя, відсутність тротуару - все це спричиняє аварійні ситуації і несе загрозу життю пішоходів та водіїв.

Протягом багатьох років кошти на ремонт дороги з міського бюджету не виділялись, дорога на сьогодні не відремонтована .При формуванні міської програми реформування і розвитку ЖКГ на 2019 рік пропозиція фракції «Відродження» щодо ремонту дороги по вул. Полтавський шлях не була врахована і серед пропозицій виконкому Люботинської міської ради до програми економічного та соціального розвитку Харківської області на 2019 цього об’єкту теж немає.

Я наполегливо прошу міського голову Лазуренка Л.І. та Люботинську міську раду :

1. на черговій сесії Люботинської міської ради внести зміни до Програми реформування та розвитку житлово - комунального господарства м. Люботина на 2019 рік , а саме : включити до заходів додатку 2 «Проведення ремонту автомобільної дороги по вул. Полтавський шлях від №48 до № 139 в м. Люботині за рахунок міського бюджету;

2.на черговій сесії Люботинської міської ради внести зміни до рішення Люботинської міської ради « Про міський бюджет», а саме : виділити кошти на реалізацію п.8.2. додатку 2 Програми реформування та розвитку житлово- комунального господарства м. Люботина на 2019 рік «Виготовлення проектно-кошторисної документації капітального ремонту дороги по вул. Полтавський шлях та проведення експертизи кошторисної частини проекту в сумі 9,2 тис. грн.

3. виділити кошти на проведення ремонтних робіт по вул. Полтавський шлях від №48 до №139 за рахунок нерозподілених коштів міського бюджету на 2019 рік;

4.провести ремонтні роботи по вул. Полтавський шлях від №48 до №139 до листопада 2019 року .

Підписів:
125
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю
Відповідь на петицію:

Устоєву А.Д.

Люботинська міська рада повідомляє, що петиція «Ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення по вул. Полтавський шлях від № 48 до № 139», подана Вами 13.05.2019 р., була розглянута на засіданні постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг 31.05.2019р. За результатами розгляду петиції, депутатською комісією надано рекомендації (додаються).

Рекомендації постійної депутатської комісії за результатами розгляду електронної петиції будуть розглянуті на найближчому пленарному засіданні Люботинської міської ради VІІ скликання.

Додаток-1 арк.

Рекомендації постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг за результатами розгляду петиції Устоєва А.Д.

«Ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення по вул. Полтавський шлях від № 48 до № 139».

Під час розгляду електронної петиції гр. Устоєва А.Д. «Ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення по вул. Полтавський шлях від № 48 до № 139», начальник відділу з питань розвитку інфраструктури міста та благоустрою Кислий С.М. повідомив, що протягом 2017-2018 років було проведено поточний ремонт дороги від № 2 до № 60 по вул. Полтавський шлях , на який використано кошти у сумі близько 400 тис. грн.

За результатами розгляду електронної петиції гр. Устоєва А.Д. «Ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення по вул. Полтавський шлях від № 48 до № 139», постійна депутатська комісія з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг надає наступні рекомендації:

- внести зміни до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Люботина на 2019 рік в частині доповнення її заходом щодо поточного ремонту дороги по вул. Полтавський шлях від № 48 до 139. Ремонт ділянки розпочати від з’їзду з траси Харків – Київ;

- виділити на відповідний захід кошти в сумі 199 тис. грн.;

- начальнику відділу з питань розвитку інфраструктури міста та

благоустрою Кислому С.М. надавати автору петиції гр. Устоєву А.Д. інформацію стосовно запланованого заходу по поточному ремонту дороги по вул. Полтавський шлях від № 48 до № 139 та ходу його виконання.

Голова депутатської комісії П.О.Ткаченко

Секретар комісії В.П.Бабенко


Додано: 14.05.2019
Петиція № 11
Автор: Устоєв Акбар Давлатьорович

ремонт тротуара по ул. Шевченко

Для улучшения благоустройства Люботина, его благоприятного образа в глазах инвесторов, гостей города, дальнейшего развития инфрастуктуры, создания комфортных условий для люботинцев, просим организовать ремонт тротуара по улице Шевченко от дома №15 до дома №114. Это оживленное пешеходное направление, соединяющее центр города с крупным жилым массивом, которым пользуются пассажиры автобуса и железной дороги, работники и пациенты городской больницы, школьники, дети и родители по дороге в детский сад, студенты железнодорожного лицея, посетители торговых точек в центре города. В настоящее время тротуар в аварийном состоянии, портит эстетический вид города и создает угрозу травмирования для жителей.

Підписів:
105
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю
Відповідь на петицію:

Каневському О.Ю.

Люботинська міська рада повідомляє, що петиція, подана Вами 02.07.2018 р. щодо ремонту тротуару по вул. Шевченка, була розглянута на засіданні постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг 17.07.2018р. За результатами розгляду петиції, депутатською комісією надано рекомендації начальнику відділу з питань розвитку інфраструктури міста та благоустрою Кислому С.М.

Рекомендації постійної депутатської комісії за результатами розгляду електронної петиції розглянуті на пленарному засіданні LІІІ сесії Люботинської міської ради VІІ скликання 24.07.2018 року ( додаються).

Додаток-1 арк.

Рекомендації постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг за результатами розгляду петиції

Каневського О.Ю. щодо ремонту тротуару по вул. Шевченка

Під час розгляду електронної петиції гр. Каневського О.Ю. щодо ремонту тротуару по вул. Шевченка, начальником відділу з питань розвитку інфраструктури міста та благоустрою Кислим С.М. надано наступну інформацію:

-захід щодо ремонту тротуару по вул. Шевченка передбачено Програмою реформування і розвитку комунального господарства м.Люботина на 2018 рік, затвердженою рішенням ХLІІ сесії Люботинської міської ради VІІ скликання;

-фінансування на виконання відповідного заходу передбачено у розмірі 199,0 тис. грн.;

-термін виконання заходу – до 01.11.2018 року.

За результатами розгляду електронної петиції щодо ремонту тротуару

по вул. Шевченка, постійна депутатська комісія з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг надає наступні рекомендації:

начальнику відділу з питань розвитку інфраструктури міста та

благоустрою Кислому С.М. надати автору петиції гр. Каневському О. Ю.

інформацію стосовно запланованого заходу по ремонту тротуару по вул. Шевченка , а в подальшому – про результати його виконання.

Голова депутатської комісії П.О.Ткаченко

Секретар комісії В.П.Бабенко


Додано: 03.07.2018
Петиція № 8
Автор: Каневский Олег Юрьевич

Просимо вирішити питання стосовно неприємного запаху і забруднення навколишнього середовища спиртозаводом у селищі Караван

На сьогоднішній день існує гостра екологічна проблема – засмічення навколишнього середовища відходами власного виробництва «КАРАВАНСЬКА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА СПИРТОВОЇ ТА ЛІКЕРО_ГОРІЛЧАНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ "УКРСПИРТ" Код ЄДРПОУ ВП: 37404626 Місцезнаходження ВП: 62436, Харківська обл., місто Люботин, селище Караван, ВУЛИЦЯ ЗАВОДСЬКА, будинок 23» які згубно впливають на здоров’я жителів м. Люботин, тому що на цьому підприємстві відбувається порушення елементарних правил охорони навколишнього середовища, які призводять до засмічення атмосферного повітря, ґрунту, ставків та знищення навколишніх лісів. Жителі м. Люботина де власне розташовано дане підприємство протягом багатьох років вимагають від властей міста законного рішення цієї проблеми, але все безрезультатно.

В ході діяльності ДП Караванський спиртозавод, селище Караван, вул. Заводська 23, м. Люботин, харківська область 62436 склалася негативна екологічна ситуація, а саме барда як один з викидів спиртового заводу не утилізується і без очищення скидається на поля, які знаходяться поряд із заводом, де загниває, забруднюючи ґрунтові води, повітря, ліси та землю. В результаті розливу на поля та випаровування барди у с. Караван, м. Люботин особливо у жару, стоїть гнилісний запах. Люди повинні тримати вікна зачиненими тому що за вітряної погоди сморід розповсюджується до центру та далеких окраїн міста. Порушуються права громадян на благоприємну навколишню середу. Також хочемо додати, що в умовах процесу гниття спиртової барди, в навколишнє середовище виділяється сірководень. Сірководень викликає хвороби системи кровообігу, нервової системи і органів чуття, органів дихання, органів стравоходу, крові та кровотворних органів, сечостатевих органів, а також психічні розлади. Він подразнює шляхи дихання, наслідком чого стає бронхіт та навіть набряк легенів. Також одним із розповсюдженим захворюванням, що викликає сірководень є гострий кон’юнктивіт, на який хворіють дітки м. Люботина.

У заключенні хочемо додати, що сірководень суттєво впливає на здоров’я людини, до того ж ступінь впливу залежить від концентрації, періодичності та часу впливу речовин, а також, віку та стану організму самої людини.

Ситуація що склалась порушує конституційні права громадян України за ст. 239 та 241 КК України, саме тому просимо Вас прийняти усі необхідні міри з її усунення та притягнути посадових осіб до кримінальної відповідальності.

З повагою мешканці м. Люботин

Підписів:
100
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю
Відповідь на петицію:

Сіровицькій О.А.

Люботинська міська рада повідомляє, що петиція, подана Вами 29.06.2018 р. щодо засмічення навколишнього середовища відходами власного виробництва Караванського МПД ДП «Укрспирт», була розглянута на засіданні постійної депутатської комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи 17.07.2018р. За результатами розгляду петиції, депутатською комісією надано рекомендації .

Рекомендації постійної депутатської комісії за результатами розгляду електронної петиції розглянуті на пленарному засіданні LІІІ сесії Люботинської міської ради VІІ скликання 24.07.2018 року в присутності керівника Караванського МПД Єжелого Є.А.( додаються). Депутатами запропоновано повторно запросити керівника підприємства на пленарне засідання чергової сесії ради у вересні 2018 року.

Додаток-1 арк.

Рекомендації постійної депутатської комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи за результатами розгляду петиції Сіровицької О.А. щодо засмічення навколишнього середовища відходами власного виробництва ДП «Караванський спиртзавод»

За результатами розгляду електронної петиції щодо засмічення навколишнього середовища відходами власного виробництва ДП «Караванський спиртзавод», постійна депутатська комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи надає наступні рекомендації:

1.Секретарю Люботинської міської ради Гречко В.І. запросити на пленарне засідання сесії міської ради, яке відбудеться 24.07.2018 року, керівника ДП «Караванський спиртзавод» для роз’яснення ситуації, яка склалась на підприємстві з утилізацією відходів виробництва.

2.Міському голові Лазуренку Л.І. надати доручення фахівціям виконкому міської ради провести роботу по замовленню незалежної державної екологічної експертизи повітря та грунту в с. Караван та прилеглих до нього територій м. Люботина, погодити виконавця вказаної експертизи з автором петиції.

3.Керівнику ДП «Караванський спиртзавод» Єжелому Є.А. дотримуватись екологічних норм під час виробничого процесу та розглянути можливість співробітництва з підприємствами, які займаються утилізацією або переробкою барди, та сільгосппідприємствами, які можуть використовувати барду у власному виробництві.

Голова комісії П.О.Волинський

Секретар комісії О.В.Міщенко


Додано: 03.07.2018
Петиція № 7
Автор: Сіровицька Олександра Анатоліївна

Публікувати на офіційному сайті міської ради копії документів щодо якості питної води

Відомий філософ українського походження, один із засновників Української академії наук, академік В.І. Вернадський зазначаючи значення води у виникнення життя казав: „Вода без життя в біосфері невідома”.

Впродовж життя людина в середньому випиває близько 75 т води. За висновкам Всесвітньої організації охорони здоров’я більше 80 % відомих сьогодні хвороб пов’язано з незадовільною якістю питної води.

До повноважень органів місцевого самоврядування належать здійснення контролю за якістю питної води. Зокрема ст. 9 ЗУ «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» зазначає: « У разі, коли питна вода має відхилення за показниками від державного стандарту, органи місцевого самоврядування інформують споживачів через засоби масової інформації про її якість та вживають заходів, пов'язаних з відверненням загрози здоров'ю людей.»

Беручи до уваги вищевикладене пропоную публікувати на офіційному сайті міської ради копії документів щодо якості питної води не пізніше ніж за п'ять днів з моменту їх отримання міською радою, виконавчим органом міської ради, ради або підприємствами які підзвітні міській раді.

Підписів:
102
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю
Відповідь на петицію:

Бушковському В.В.

Люботинська міська рада повідомляє, що петиція, подана Вами 17.01.2018 р. щодо публікації на офіційному сайті міської ради копій документів стосовно якості питної води, була розглянута на засіданні постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг 20.03.2018р. За результатами розгляду петиції, депутатською комісією надано рекомендації ВККУ Люботинської міської ради.

Рекомендації постійної депутатської комісії за результатами розгляду електронної петиції розглянуті на пленарному засіданні ХLVІІ сесії Люботинської міської ради VІІ скликання 27.03.2018 року ( додаються).

Додаток-1 арк.

Рекомендації постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг за результатами розгляду петиції Бушковського В.В. «Публікувати на офіційному сайті міської ради копії документів щодо якості питної води.»

Статтею 9 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» визначено, що кожному споживачеві питної води державою гарантується право вільного доступу до інформації про якість питної води. Стаття 13 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» передбачає, що до повноважень органів місцевого самоврядування у сфері питної води, питного водопостачання та водовідведення належить забезпечення інформування населення про якість питної води та стан питного водопостачання та водовідведення.

З огляду на вищезазначені норми, за результатами розгляду електронної петиції «Публікувати на офіційному сайті міської ради копії документів щодо якості питної води» постійна депутатська комісія з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг надає наступні рекомендації:

З метою дотримання державної політики у сфері питної води, питного водопостачання та водовідведення, що будується на принципах забезпечення вільного доступу до інформації про якість питної води, стан джерел та систем питного водопостачання та водовідведення, комісія рекомендує ВККУ Люботинської міської ради публікувати на офіційному сайті міської ради копії документів щодо якості питної води не пізніше ніж через п’ять днів з моменту отримання підприємством результатів аналізів.

Голова депутатської комісії П.О.Ткаченко

Секретар комісії В.П.Бабенко


Додано: 18.01.2018
Петиція № 5
Автор: Бушковський Віталій Володимирович

Ще петицій
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
20.05.2022
день - 09-00 Загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації. 09-00 Загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.
Згідно з указом Президента Володимира Зеленського №143/2022, хвилина мовчання проводитиметься щодня о 9:00
"З метою вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України, постановляю: започаткувати проведення щоденно о 9 годині 00 хвилин загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, яку оголошувати у всіх засобах масової інформації незалежно від форми власності"
Організатор:Не визначено! Час проведення:28.04.2022 (протягом дня) Місце проведення:Не визначено!

21.05.2022
день - 09-00 Загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації. 09-00 Загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.
Згідно з указом Президента Володимира Зеленського №143/2022, хвилина мовчання проводитиметься щодня о 9:00
"З метою вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України, постановляю: започаткувати проведення щоденно о 9 годині 00 хвилин загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, яку оголошувати у всіх засобах масової інформації незалежно від форми власності"
Організатор:Не визначено! Час проведення:28.04.2022 (протягом дня) Місце проведення:Не визначено!

22.05.2022
день - 09-00 Загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації. 09-00 Загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.
Згідно з указом Президента Володимира Зеленського №143/2022, хвилина мовчання проводитиметься щодня о 9:00
"З метою вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України, постановляю: започаткувати проведення щоденно о 9 годині 00 хвилин загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, яку оголошувати у всіх засобах масової інформації незалежно від форми власності"
Організатор:Не визначено! Час проведення:28.04.2022 (протягом дня) Місце проведення:Не визначено!

Докладніше
Інформація для населення
Телефони штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуаціїПротоколи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громадиАКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД НЬОГО (інформація Міністерства охорони здоров’я)Інформація щодо щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID – 19ДОВІДНИКИДержавна реєстрація актів цивільного стануОголошення про відключення електро- та водо- постачання (2022 рік)Соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Харківської областіЗахист прав споживачівРозклад руху автобусних маршрутівПублічне обговоренняВакансіїАктуальні питанняДіючі тарифиПравила благоустрою території м. ЛюботинаГрафік вивезення ТПВ та перелік вулиць по кварталам (станом на 01 липня 2021 року)Вулиці, які змінили назвуЦивільний захистВажливі повідомлення військово- облікового столуПостанови Люботинської міської територіальної виборчої комісіїХто є депутатом від вашої вулиці?Як не стати жертвою злочинів
Нові та оновлені сторінки
У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на централізованій мережі водопостачання по вул. Громова, 3   20.05.2022
У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на централізованій мережі водопостачання по вул. Тарасівськ   19.05.2022
Проєкт рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку"   19.05.2022
Унікальна пропозиція для жінок   18.05.2022
5 принципів (які ще називають ієрархією у сфері відходів), слідуючи яким дуже просто можна зменшити    13.05.2022
Проєкт рішення "Про матеріальне заохочення голів органів самоорганізації населення Люботинської місь   12.05.2022
Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення ЛМР від 23 грудня 2021 року № 1106 «Про бюджет Люботинс   12.05.2022
У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на централізованій мережі водопостачання по вул. Слобожансь   11.05.2022
У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на централізованій мережі водопостачання по вул. Матросова,   10.05.2022
Щоб змінити лінійну економіку, потрібна активність громади, вибір кожного з нас дуже важливий! І тод   07.05.2022
Посилання
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Інформація для населенняТелефони штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуаціїПротоколи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громадиАКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД НЬОГО (інформація Міністерства охорони здоров’я)Інформація щодо щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID – 19ДОВІДНИКИДержавна реєстрація актів цивільного стануОголошення про відключення електро- та водо- постачання (2022 рік)Соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Харківської областіЗахист прав споживачівРозклад руху автобусних маршрутівПублічне обговоренняВакансіїАктуальні питанняДіючі тарифиПравила благоустрою території м. ЛюботинаГрафік вивезення ТПВ та перелік вулиць по кварталам (станом на 01 липня 2021 року)Вулиці, які змінили назвуЦивільний захистВажливі повідомлення військово- облікового столуПостанови Люботинської міської територіальної виборчої комісіїХто є депутатом від вашої вулиці?Як не стати жертвою злочинів
Люботинська міська рада Харківської області >>>