Офіційний сайт Люботинської
міської ради, виконавчого комітету
Міський голова

Лазуренко Леонід Іванович

Соціально-економічний розвиток міста
Посилання
Пошук
Фотоальбоми

Альбом:
Додано: 11:14 04.01.2018

Альбом: Альбом: Альбом:
Додано: 14:32 29.12.2017

Новорічний концерт в ДМШ

Альбом: Новорічний концерт в ДМШ
Новий рік, час змін та святкової магії. Дружній сміх, море вражень і позитивні емоції – це саме те, що об’єднує всіх учнів та викладачів дитячої музичної школи.
Додано: 11:46 29.12.2017

Нові перемоги учнів дитячої музичної школи

Альбом: Нові перемоги учнів дитячої музичної школи
Перемога - це завжди яскраві та пам'ятні моменти життя будь-якої людини. А коли це великі і маленькі діти, за плечима яких щоденна копітка праця, це радість удвічі для всіх. І для учнів, і для батьків, і для викладачів.
Додано: 11:15 29.12.2017

17 грудня Віфлеємський Вогонь миру завітав до України

Альбом: 17 грудня Віфлеємський Вогонь миру завітав до України
і відтоді традиційно завдяки Українським скаутам розійшовся по всій країні, щоб до Різдва Христового зігріти своїм теплом кожне місто України.
Додано: 11:08 29.12.2017

Калейдоскоп музичних подій

Альбом: Калейдоскоп музичних подій
Музика - це натхнення та поштовх до різноманітних сфер нашого життя. Саме вона надихає учнівський та викладацький склад дитячої музичної школи на роботу у різних напрямках творчості.
Додано: 14:42 28.12.2017

Новорічні свята у бібліотеці

Альбом: Новорічні свята у бібліотеці
Додано: 14:11 28.12.2017

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Додано: 16:16 21.12.2017

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ПОДАРУЙ НАМ СВЯТО!

Альбом: СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ПОДАРУЙ НАМ СВЯТО! Альбом: СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ПОДАРУЙ НАМ СВЯТО! Альбом: СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ПОДАРУЙ НАМ СВЯТО! Альбом: СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ПОДАРУЙ НАМ СВЯТО!
Грудень –щедрий на свята місяць. З особливою любов’ю та нетерпінням зустрічають діти та дорослі перше новорічне диво - День Святого Миколая. Цього року святий Миколай завітав і до Люботинської центральної дитячої бібліотеки, щоб подарувати подарунки тим дітлахам, які залюбки йдуть до бібліотеки і читають цікаві книжки, а тим, хто не дружить з книгою, нагадати про користь і необхідність читання. Дітлахи з нетерпінням чекали на подарунки від Святого Миколая та на чудове і загадкове свято, яке подарує їм колектив дитячої бібліотеки. В бібліотеці зібралося багато дітей в передчутті казкового дійства. І це не дивно, адже з кожним днем заходи в бібліотеці все креативніші та сучасніші. Все більше читачів із задоволенням стають активними учасниками цих свят.
Додано: 11:51 21.12.2017

Новорічна вистава для дітей міста

Альбом: Новорічна вистава для дітей міста Альбом: Новорічна вистава для дітей міста Альбом: Новорічна вистава для дітей міста Альбом: Новорічна вистава для дітей міста Альбом: Новорічна вистава для дітей міста Альбом: Новорічна вистава для дітей міста Альбом: Новорічна вистава для дітей міста Альбом: Новорічна вистава для дітей міста Альбом: Новорічна вистава для дітей міста Альбом: Новорічна вистава для дітей міста Альбом: Новорічна вистава для дітей міста Альбом: Новорічна вистава для дітей міста Альбом: Новорічна вистава для дітей міста Альбом: Новорічна вистава для дітей міста
19 грудня пройшла театралізована вистава «Різдвяні історії»
Додано: 15:08 20.12.2017

Ще фотоальбомів
Версія для слабо- зорих