Офіційний сайт Люботинської
міської ради, виконавчого комітету
Міський голова

Лазуренко Леонід Іванович

Пошук
Соціально-економічний розвиток міста
Посилання
Фотоальбоми

Міські спортивно - масові змагання, присвячені Дню прапора і Дню Незалежності України


У вихідні і святкові дні (23 -27.08.2017р.) Комунальний заклад - міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів низку спортивно – масових заходів серед дітей (шахово – шашковий клуб), юнаків, дівчат та дорослих по шахам, пляжному волейболу, міні – футболу, присвячені Дню прапора і Дню Незалежності України.
Додано: 14:45 28.08.2017

Відкриття дитячого майданчика

Альбом: Відкриття дитячого майданчика Альбом: Відкриття дитячого майданчика Альбом: Відкриття дитячого майданчика Альбом: Відкриття дитячого майданчика Альбом: Відкриття дитячого майданчика Альбом: Відкриття дитячого майданчика Альбом: Відкриття дитячого майданчика Альбом: Відкриття дитячого майданчика
На вулиці Валерія Лобановського відбулося урочисте відкриття десятого ігрового майданчика, встановленого за цей рік
Додано: 16:07 21.08.2017

Оголошення

Альбом: Оголошення Альбом: Оголошення Альбом: Оголошення Альбом: Оголошення Альбом: Оголошення Альбом: Оголошення Альбом: Оголошення
ШАНОВНІ ЛЮБИТЕЛІ ВЕЛОСПОРТУ!
Додано: 16:20 02.08.2017

Відкритито дитячий майданчик на вул. Одеській

Альбом: Відкритито дитячий майданчик на вул. Одеській Альбом: Відкритито дитячий майданчик на вул. Одеській Альбом: Відкритито дитячий майданчик на вул. Одеській Альбом: Відкритито дитячий майданчик на вул. Одеській Альбом: Відкритито дитячий майданчик на вул. Одеській Альбом: Відкритито дитячий майданчик на вул. Одеській Альбом: Відкритито дитячий майданчик на вул. Одеській Альбом: Відкритито дитячий майданчик на вул. Одеській Альбом: Відкритито дитячий майданчик на вул. Одеській Альбом: Відкритито дитячий майданчик на вул. Одеській Альбом: Відкритито дитячий майданчик на вул. Одеській
Із радістю та нетерпінням чекали діти відкриття дитячого майданчика на вулиці Одеській.
Додано: 14:58 18.07.2017

Відкритито дитячий майданчик на вул. Камишеватій

Альбом:  Відкритито дитячий майданчик на вул. Камишеватій Альбом:  Відкритито дитячий майданчик на вул. Камишеватій
На вихідних відбулося урочисте відкриття дитячого майданчика на вул. Камишевата, де зібралися мешканці та куди завітали депутати міської ради Леонід Татунь, Лідія Куденко і радник міського голови Вячеслав Рубан.
Додано: 14:09 11.07.2017

I місце у обласній спартакіаді «Козацькі розваги»!

Альбом: I місце у обласній спартакіаді «Козацькі розваги»! Альбом: I місце у обласній спартакіаді «Козацькі розваги»!
16 червня 2017 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх» Люботинської міської ради забезпечив виїзд та участь збірної команди м. Люботина у фінальних змаганнях обласної Спартакіади «Козацькі розваги» серед районів і міст обласного значення Харківської області. Ці традиційні змагання проходили згідно плану Всеукраїнських заходів у м. Валки на стадіоні «Колос». На церемонії відкриття змагань тренер Кибальник О.Г. зачитав свій вірш присвячений богатирям Харківщини.
Додано: 14:16 19.06.2017

Відкриття дитячого майданчика

Альбом: Відкриття дитячого майданчика Альбом: Відкриття дитячого майданчика Альбом: Відкриття дитячого майданчика Альбом: Відкриття дитячого майданчика
До свята дитинства відбулося урочисте відкриття дитячого майданчика по пров. Прудному, господарями якого стали діти та їх батьки.
Додано: 08:59 15.06.2017

Випускний у Люботинській дитячій музичній школі

Альбом: Випускний у Люботинській дитячій музичній школі Альбом: Випускний у Люботинській дитячій музичній школі
Ось і промайнули гомінкі роки навчання у дитячій музичній школі. А починалось все із знайомства з цікавими музичними інструментами, із вивчення нотної грамоти, із слухання музичних творів різних епох та композиторів.
Додано: 11:39 13.06.2017

Концерти для пришкільних таборів


Закінчився складний та багатий на перемоги і звершення навчальний рік у Люботинській дитячій музичній школі. Діти склали останні іспити і отримали завдання на літо. А тоді вирішили порадувати своїми виступами учнів пришкільних таборів відпочинку.
Додано: 11:21 13.06.2017

Концерти для пришкільних таборів

Альбом: Концерти для пришкільних таборів
Закінчився складний та багатий на перемоги і звершення навчальний рік у Люботинській дитячій музичній школі. Діти склали останні іспити і отримали завдання на літо. А тоді вирішили порадувати своїми виступами учнів пришкільних таборів відпочинку.
Додано: 11:21 13.06.2017

Ще фотоальбомів
Версія для слабо- зорих