Оголошення ВККУ

Увага! Демонтаж вуличних водорозбірних колонок

На сьогоднішній день в м. Люботин склалася складна ситуація з нестачею води. Однією з підстав нестачі води є її неконтрольований розбір та нецільове використання.  З метою зниження втрат і неврахованих витрат води, а також виключення випадків несанкціонованого відбору води, ВККУ Люботинської міської ради  буде проводити демонтаж вуличних водорозбірних колонок.

Споживачам, які користуються вуличними водорозбірними колонками, необхідно вжити заходів щодо підключення житлових будинків до мережі центрального водопосточанння. Роботи з підключення житлових будинків до централізованої системи водопостачання проводяться за рахунок споживачів.

Щодо отримання більш детальної інформації щодо підключення до мережі водопостачання Вам необхідно звернутися до ВККУ Люботинської міської ради (часи роботи з 08.00 – 17.00 год., перерва з 12.00 – 13.00 год.) за адресою: м. Люботин, вул. Ушакова, 3-а.

Робота з демонтажу (відключення) вуличних водорозбірних колонок буде проводитися в м. Люботин з травня 2018 року

ВККУ Люботинської міської ради

Дата публікації: 10:28 25.01.2018