Вітаємо наших найсміливіших, мужніх та сильних чоловіків з ДНЕМ БАТЬКА!!!

Роль батька у вихованні кожної дитини – неоціненна, тому це свято відзначають у багатьох країнах світу. На сьогодні для України воно має особливий сенс - наші батьки захищають своїх дітей ціною власного життя!

Батько завжди для своєї дитини є найсміливишим, найсильнішим, найрозумнішим, наймужнішим. І не важливо скільки нам років, всім нам потрібен тато поруч: його турбота, опіка, підтримка, розумна порада.
Кожний батько України є героєм для своєї дитини і справжнім прикладом мудрості, впевненості, мужності, сили та честі!
Пишаємося вами і бажаємо кожному міцного здоров’я, багато радості у житті і величезного щастя. Нехай надія, віра і любов завжди крокують поруч по життю, трапляються тільки хороші сюрпризи і ангели оберігають вас, дорогі наші татки!

Служба у справах дітей виконавчого комітету Люботинської міської ради Харківської області
Дата публікації: 15:06 16.06.2023