18 червня дільничні офіцери поліції відзначають своє професійне свято.

Шановні працівники служби дільничних офіцерів поліції, прийміть найщиріші привітання з професійним святом.

Ваша служба вимагає твердого характеру, практичного досвіду та уміння приймати вірні рішення у складних ситуаціях. Сьогодні дільничний офіцер – головна фігура в структурі громадської безпеки, так як це потребує високої фаховості, відповідальності, бо від сумлінної роботи дільничного залежить спокій мешканців міської громади. У час суворих випробувань для країни ви з честю виконуєте свої обов'язки –  допомагаєте громадянам, що потребують підтримки, захищаєте їх права, інтереси та гідність і вживаєте оперативних заходів для попередження протиправних дій.
   Від усієї громади висловлюю вам слова глибокої подяки за бездоганну службу, за гідне виконання своїх професійних обов’язків. Бажаю вам зберігати стійкість духу у справі забезпечення громадського порядку. Хай вас завжди супроводжують успіхи в службі, розуміння та підтримка рідних, а ваша відповідальна й самовіддана праця завжди знаходить повагу, вдячність та довіру людей. І поряд завжди крокують оптимізм та віра в нашу спільну Перемогу!

Із  повагою  міський  голова  Леонід  ЛАЗУРЕНКО

Дата публікації: 15:20 16.06.2023