БФ «Волонтери: Дорослі-Дітям»

21 січня 2018 року в приміщенні Люботинської гімназії №1 Благодійний Фонд «Волонтери: Дорослі-Дітям» провели святкову програму для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з сімей, що опинились в складних життєвих обставинах.

Волонтери подарували дітям, в такий засніжений зимовий день, дійсно чарівну казку, де був і цікавий концерт, активні ігри, корисні майстер-класи, гарні малюнки в техніці аквагрим, різноманітні подарунки та «сюрприз» - живе спілкування з декоративними голубами. Це було дійсно емоційне задоволення для  дітей, посмішки не зникали з їх обличчя. Дитячий стан душі проходить через усе наше життя - саме воно спонукає нас шукати сенс життя, тому дуже  важливо створювати для  дітей щастя.

Висловлюємо щиру подяку за створення чарівної казки БФ  «Волонтери: Дорослі-Дітям», за підтримку та допомогу заступнику міського голови Рубану В.В., відділу освіти та адміністрації Гімназії №1, надійним соціальним партнерам Службі у справах дітей.

Директор   Люботинського МЦСССДМ

Микитенко М.Ю.