Перемагають ті, хто йдуть до перемоги!

Учениця Люботинської музичної школи посіла перше місце на Міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Феномен from Ukraine»

Учениця класу бандури викладача Готвянської С.М. ФЕДОТОВА АНАСТАСІЯ посіла перше місце на Міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Феномен from Ukraine». Захід організувала і провела Агенція творчого та професійного розвитку YULA за підтримки Всесвітньої асоціації виконавських мистецтв. Учасники мали можливість представити результати творчої діяльності у різних номінаціях, зокрема й «декоративно-прикладне мистецтво» та «образотворче мистецтво». Роботи оцінювалися за наступними критеріями: оригінальність авторського задуму та його втілення; художня майстерність, композиційне і кольорове рішення тощо; повнота розкриття художнього образу, ідея та форма твору; техніка виконання.
Дякуємо професійним членам журі з США, Куби, Італії, Мексики та Македонії за високу оцінку рівня підготовки учасниці.
Вітаємо з перемогою, бажаємо подальших творчих здобутків! Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися, розвиватися та творити!
Альбом: Перемагають ті, хто йдуть до перемоги!
Дата публікації: 16:01 05.06.2023