Центр відродження народної творчості м.Люботина

19 січня 2018 р. пройшло перше засідання Центру відродження народної творчості в Люботині.

На засіданні були  присутні народний майстер України, гончар – Олександр Анатолійович Жовновський, майстри – вишивальниці -  Пігуль Катерина Іванівна, Дзюбан Тетяна Василівна,  Неманежна Антоніна Петрівна, Михайленко Тамара Іванівна, Саєнко Наталія Вікторівна, майстри бісероплетіння - Рубан Ніна Юхимівна,Рубан Ліна, майстер народної творчості, художниця Діана Ключанська, молода майстриня, керівник гуртка «Чарівна  майстерня, девіз якої «Цікаві та корисні речі своїми руками» Неуступова Дар'я, творчі колективи  «Чарівниці» та дитячі: колектив «Райдуга»  та колектив бандуристів під керівництвом Івахненко В.Я.  Люботинської музичної школи. Зі словами вітання  виступили Жовновський О.А., Дзюбан Т.В., Рубан Н.Ю., Еткало І.П., які побажали Центру процвітання та плідної праці, привітали зі святом Водохрещення та початку роботи Центру відродження народної творчості в м.Люботині. Центр буде працювати по неділях, початок роботи о 10.00. Всіх бажаючих прийняти участь в роботі Центру раді будемо зустріти в Центральній бібліотеці м.Люботина.

Директор Центру відродження народної творчості в м. Люботині-Каракаптан Л.М.

Альбом:
Дата публікації: 11:03 22.01.2018