22 січня День Соборності України

Привітання міського голови до Дня Соборності України

Понад 90 років тому відбулась визначна подія для всього українського народу – 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави - Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об'єдналися в самостійну соборну державу.

Воєдино злились  століттями відірвані одна від одної частини єдиної України .
 Здійснилися віковічні мрії, для яких жили і за які вмирали українці: нероздільна, незалежна українська держава.
Немає окремої Східної і Західної України, є єдина держава і ми - єдиний народ! Незважаючи на те, де ми народилися чи живемо – на Поліссі чи на Донбасі, Слобожанщині чи Галичині – ми є українцями.
Усвідомлення того, що тільки в єдності сила, а також любов до рідної землі й земляків, насправді, важливіше за будь-які партійні уподобання й політичні розбіжності.
Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас та  будуть джерелом надії на краще майбутнє.

Л.І.Лазуренко

Дата публікації: 07:55 22.01.2018