Вишиванку одягаємо – ворога ідеологічно перемагаємо!

Шановні друзі! У третій четвер травня відзначаємо Всесвітній день вишиванки, який вже став для нас особливим всенародним святом.

Це вже вдруге під час війни ми знову вдягнемо вишиванки, щоб показати світові палкий патріотизм і наголосити на тому, що  народ України був, є і буде!
  Одягнувши вишиванку у цей період життя, ми підтримаємо бойовий дух наших захисників, які борються за майбутнє наших дітей, за рідну землю, її величну історію, традиції та культуру. І вишиванка сьогодні - це вже як наш бронежилет, символ свободи та нашої Перемоги.
   На знак солідарності з Україною, 18 травня громадяни зарубіжних країн неодмінно одягнуть українську вишиванку, бо Україну в світі знають, Україну поважають і нею захоплюються!
Слава Україні! Героям Слава! Слава народу України!
      Долучайтеся до флешмобу і надсилайте фото у вишиванках на адресу:  email: lubotin.miska.rada@gmail.com

Дата публікації: 10:13 17.05.2023