14 травня - День МАТЕРІ

Дорогі наші Жінки – Матері!

Від усього серця вітаємо Вас з милим серцю святом – Днем Матері!

Традиційно другого тижня травня в України та в усьому світі святкують – День МАТЕРІ.

Шанобливе та поважне ставлення до Матері, її високий авторитет у сім’ї і суспільстві за всіх часів були притаманні українському народові, а материнська любов була і залишається єдиною, надійною, могутньою силою, опорою духовності, інтелекту, звершень.

Прийміть найщиріші вітання, любі Матусі! Низько вклоняємося Вам за терпіння, дивовижну мудрість і любов. Ви – уособлення доброти, милосердя й шляхетності, Ви піклуєтеся про наше найдорожче багатство – дітей, віддаєте їм світло, тепло і щедрість своєї душі.

Особливі вітання та вдячність Матерям українських військових, які захищають нашу країну від агресора. Дякуємо Вам за вашу витримку, молитви та турботу. Віримо у повернення додому наших військових, ваших синів, наших героїв та повернення нашої рідної землі!

Бажаємо міцного здоров'я, щастя, радості і достатку! Завжди вдячні за вашу материнську любов, турботу і тепло, яке постійно зігріває наші серця!

Будьте здорові, наші рідні Мами! Живіть довго та щасливо! Зі святом!

Леонід ЛАЗУРЕНКО

Дата публікації: 15:08 12.05.2023