На 92 –му році пішов з життя участник бойових дій Олексій Семенович Теличко

Люботинська міська рада, виконком Люботинської міської ради та організація ветеранів України міста Люботина з сумом повідомляє про те, що 14 січня 2018 року, на 92 році пішов з життя видатний люботинець, учасник бойових дій, Теличко Олексій Семенович.

Все життя він присвятив служінню народу.

В 1943 році,  17 річним юнаком Теличко О. С. пішов на фронт. Дійшов до Берліна, брав палац Вільгельма, Бранденбурзькі ворота. Після закінчення війни його служба продовжувалася до 1947-го року.

У мирні роки Олексій Семенович багато сил віддав праці на залізниці – працював бригадиром, майстром,

машиністом пересувних електростанцій. На Південній залізниці пам’ятають Олексія Семеновича і пишаються своїм ветераном. На його залізничному кітелі було багато нагород за ратну та мирну працю. Серед них ордени Слави ІІІ ступеня, Вітчизняної війни ІІ ступеня, медалі «За бойові заслуги», «За взяття Берліна», «За перемогу над Німеччиною».

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким покійного.

Дата публікації: 09:21 16.01.2018