Обмін лампочок у «Дії»:

як подати заявку

Відсьогодні в «Дії» можна подати заяву на обмін старих ламп розжарювання на енергоощадні – LED.

В Україні триває програма енергозбереження, яку ініціював Володимир Зеленський. За її умовами кожен громадянин може безкоштовно отримати енергоощадні лампи в обмін на лампи розжарювання. Всього українцям пропонують обміняти 50 мільйонів застарілих ламп. Це дозволить заощадити близько 1 Гвт електроенергії.

У Міністерстві цифрової трансформації повідомили, як стати учасником програми енергозбереження. Для цього потрібно:

- оновити застосунок «Дія»;
- авторизуватися в застосунку;
- обрати Послуги – Обмін лампочок;
- вказати контактний номер телефону та відділення «Укрпошти» , у якому бажаєте отримати лампи;
- зазначити тип та кількість світлодіодних ламп, які бажаєте отримати.

«Заміна старих ламп на нові – це, в першу чергу, заощадження електроенергії. Жителі області зможуть отримати по 5 LED-ламп. Відсьогодні всі охочі можуть стати учасником цієї програми», – розповіла заступниця начальника Харківської ОВА Віта Ковальська.

Більш детально про обмін застарілих ламп розжарювання на енергозберігаючі LED-лампи можна дізнатися за посиланням.

Спершу послуга буде доступна в обласних центрах (крім тимчасово окупованих Донецька, Луганська, Сімферополя та міста Севастополя), а також в містах: Кривий Ріг, Краматорськ та Покровськ.

До кінця лютого лампочки надійдуть і в інші міста та села України.

Дата публікації: 16:16 30.01.2023