На вихідних у міській громаді вітали двох ювілярок з 95-м Днем народження!

28 січня 1928 року в селі Одринка Нововодолазького району Харківської області народилася Лідія Григорівна Рябокобила.

Закінчила школу. і з 1961 року по 1983 рік працювала ливарницею на канатному заводі (Нова Баварія). За сумлінну працю й трудові досягнення нагороджена державними відзнаками. Ветеран праці, брала активну участь у роботі квартального комітету.
Любов Миколаївна Кривошеєва народилася 28 січня 1928 року в селищі Кочеток Чугуївського району Харківської області. В дорослому віці приїхала до міста Люботин, і 30 років пропрацювала на ткацькій фабриці ткалею.
За дорученням міського голови Леоніда Лазуренка ювілярок привітали заступник міського голови Вячеслав Рубан і голова Організації ветеранів України м. Люботин Сергій Котихін.
Вітаємо шановних ювілярок із Днем народження і бажаємо міцного здоров’я і мирного життя в рідній Україні, родинного затишку, уваги й турботи близьких людей.
Альбом:
Дата публікації: 15:45 30.01.2023