Нові перемоги учнів дитячої музичної школи

Перемога - це завжди яскраві та пам'ятні моменти життя будь-якої людини. А коли це великі і маленькі діти, за плечима яких щоденна копітка праця, це радість удвічі для всіх. І для учнів, і для батьків, і для викладачів.

З 23 грудня учні Люботинської дитячої музичної школи поїхали підкорювати два Всеукраїнські конкурси у місті Харкові.
У Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «СНІГОВИЙ БУМ» взяли участь вокалісти, гітаристи та піаністи. Всі учасники отримали заслужені нагороди:   :
·       Альбощий Олексій - лауреат І ступеню - (фортепіано, викладач Блезінцова В.О.)
·       Фортепіанний ансамбль «Триольки» у складі: Насвіт Ліза,  Кульмінська Вероніка, Слєпцова Катя – лауреат   (викладач БлезінцоваВ.О.
·       Халецька Анастасія - лауреат І ступеню (гітара, викладач Дзюба Н.М)
·        Глущенко Людмила - лауреат І ступеню (гітара, викладач Дзюба Н.М)
·       Титаренко Наталія - лауреат І ступеню (сольний спів, викладач Колесник О.І., концертмейстер Луцюк І.В.)
·       Поставнича Наталія - лауреат І ступеню (сольний спів, викладач Колесник О.І., концертмейстер Луцюк І.В.)
·       Кузьміна Вероніка - лауреат І ступеню (сольний спів, викладач Колесник О.І., концертмейстер Луцюк І.В.)
·        Дуднік Алевтина - лауреат ІІ ступеню (сольний спів, викладач Колесник О.І., концертмейстер Луцюк І.В.)
·       Щокіна Марія - лауреат ІІ ступеню (сольний спів, викладач Колесник О.І., концертмейстер Луцюк І.В.)
·       Федін Роман - лауреат ІІ ступеню   (сольний спів, викладач Колесник О.І., концертмейстер Луцюк І.В.).
Учні класі фортепіано та класу бандури гідно виступили на Всеукраїнському конкурсі-фестивалі сучасного мистецтва «Харківські зорі «ЗИМА» :
Касьяненко Анна        (ІІ місце)  -  фортепіано, викладач Скобля Н.В.,
Полєтаєва Юлія         (ІІІ місце) -  фортепіано, викладач Скобля Н.В.,
     Бакуліч Кіра                (ІІІ місце)  - бандура, викладач Готвянська С.М.
Конкурси - це не тільки удосконалення своєї майстерності, а й розширення мислення музиканта, і усвідомлення того, куди і як рухатися далі.
Великі і маленькі артисти, вам БРАВО!!! Та побажання творчого зростання. А викладачам – велика подяка за наполегливу працю та професіоналізм.
Директор ДМШ
Ю.В.Еткало
Альбом: Нові перемоги учнів дитячої музичної школи
Дата публікації: 11:15 29.12.2017