Шановні Люботинці та мешканці багатоквартирних будинків!

Зустріч Нового року – це пора цікава, хвилююча, завжди радісна, це чудова можливість висловитися і привітати всіх Вас з цим чарівним святом.

У Новий рік ми всі віримо в чудеса. Перед нами відкривається ще одна нова сторінка в житті. Ми вступаємо в Новий рік з самим прекрасним настроєм, з добрими побажаннями і світлими почуттями. Тримайте їх у своїй душі, у своєму серці весь наступний рік. І навіть, якщо Ви сердитесь, і Вам хочеться посваритися - зупиніться і згадайте цю чудову мить, щасливі обличчя своїх рідних і близьких і ті чудові слова, які Ви говорили один одному в новорічну ніч. Життя обов’язково віддячить вам за доброту і оптимізм. Нехай тільки радість, сміх і посмішки супроводжують Вас в житті, а напасті і печалі забудуть  дорогу  до Вас та Ваших близьких, міцного здоров’я, удачі і нескінченного щастя  Вам! З Новим  роком та Різдвом Христовим!

Колектив Люботинського КЖРЕП ЛМР ХО

Дата публікації: 10:53 29.12.2017