Калейдоскоп музичних подій

Музика - це натхнення та поштовх до різноманітних сфер нашого життя. Саме вона надихає учнівський та викладацький склад дитячої музичної школи на роботу у різних напрямках творчості.

Відповідно до навчально-виховного плану роботи школи працював на цьому тижні викладацький та учнівський склад школи.
18 грудня відбувся звітний концерт  учнів класу бандури викладача Івахненко В.Я. та класу фортепіано викладача Блезінцової В.О. У концерті взяли участь як солісти так і ансамблі. А після концерту на всіх дітей чекали солодощі від Святого Миколая.
21 грудня - академічний концерт учнів класу ударних інструментів та прослуховування випускників викладача Еткало Р.Л.
22  грудня – викладач класу гітари Дзюба Н.М. провела батьківські збори з концертом класу.
Батьки натхненно сприймали виступи , дарували оплески та теплі слова учням, викладачам та концертмейстерам.
Пройшов певний етап роботи , а музика знову надихає наш колектив на творчу працю  та  нові музичні  сходинки.
                                     Директор ДМШ
Ю.В.Еткало