Життя продовжується, допоки живе любов, і поки народжуються дітки!

Ми щиро вітаємо наших молодят і бажаємо їм мирних світанків, гарних діток, щасливого і довгого подружнього життя на рідній українській землі!

В Україні триває війна, потужні Збройні Сили звільняють окуповані території України, і ми живемо непохитною вірою в нашу Перемогу і в те, що життя має продовжуватися, а майбутнє України має бути мирним та щасливим.
І зараз у такі складні часи без білих суконь, без урочистостей, але з великим коханням у серці закохані створюють люблячі сім’ї. Євгеній і Катерина створили свою щасливу родину, яка пройде всі випробування і тільки міцнішою стане у мирний час. А він вже зовсім близько. І нехай допоможуть нам Бог, Збройні Сили України і наша сила духу.
Все буде Україна! Ми переможемо!

Дата публікації: 15:08 16.09.2022