Новорічні свята у бібліотеці

Незабаром новорічні свята… Свят чекають не тільки діти, а й дорослі.

Прикрашаються бібліотечні оселі для зустрічі своїх читачів на новорічні заходи. В цьому році, як ніколи, працівники  бібліотеки   зробили чимало цікавих новорічних  виставок. На відвідувачів гуртка «Чарівна майстерня» під керівництвом Неуступової Д.  у ці дні чекають різноманітні майстер - класи по виготовленню  гарних іграшок, різноманітні  поробки із паперу, стрічок, тканини,  а які ажурні ангелики, балерини, новорічні чобітки. Цього року бібліотекарі вирішили  здивувати  відвідувачів креативністю заходів та оформленням книжкових виставок. До  вашої уваги  представлений Новорічний хіт – парад «Від зими до зими», де зібрані новорічні Діди Морози та Снігуроньки. Включно до Різдвяних свят працює фото-зона. На абонементі представлена книжково –ілюстративна виставка: «Рік Новий уже за мить білим птахом прилетить», у читальному залі виставка перегляд періодичних видань «Рік твого чотирилапого друга». Найголовніше, що виставки задовольнять найвибагливіші смаки наших користувачів. Традиційність і постійність – ці слова вже не властиві бібліотечним виставкам. Вони яскраві, різноманітні, вражаючі - переконайтеся самі.
Вітаємо з Новим роком і Різдвом Христовим та до зустрічі в затишних залах нашої бібліотеки!

Директор ЦБС   Алісова О.В.

Альбом: Новорічні свята у бібліотеці
Дата публікації: 14:11 28.12.2017