Привітання міського голови з Новим роком та Різдвом Христовим

Щастя, миру і добробуту кожній родині!

Шановні люботинці!
       Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Ось і відходить у минуле ще один рік,    сповнений надій і тривог, перемог та складних випробувань,  насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

У цей непростий час нам усім потрібні мудрість і терпіння,толерантність та взаємоповага. Саме ці якості  допоможуть  успішно реалізовувати всі творчі плани й задуми на благо рідного міста. Маю надію, що любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його кращим буде і надалі слугувати головним пріоритетом на майбутнє.

Новорічні свята – це завжди нові надії і сподівання. Тож нехай всі прикрощі і негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в Новому.

Нехай не залишиться в наших серцях місця для зневіри та розчарування. Нехай наші душі будуть сповнені оптимізмом і радістю. І тоді новий рік стане вдалішим попереднього!

Переконаний, що притаманна українському народу мудрість і зваженість дозволить остаточно вирішити наявні проблеми та установити мир і спокій у нашій державі.

міський голова  Л.І.Лазуренко

Дата публікації: 15:19 26.12.2017