День Святого Миколая

Ой хто, хто Миколая любить, Ой хто, хто Миколаю служить, — Тому святий Миколай На всякий час помагай, Миколаю!

Грудень цьогоріч не радує пухнастим снігом і легким морозом.  Однак, це не завадить дітлахам  готуватися до Новорічних та Різдвяних свят і чекати справжню зиму.  День святого Миколая – довгоочікуване свято, коли варто забути про всі невдачі й неприємності та згадати про те, що дива трапляються всюди і постійно. У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку, адже так приємно знайти під нею подарунки. Святий Микола прагне, щоб кожна дитина  вірила у виконання  найзаповітніших бажань! У Святого є добрі помічники, які допомагають йому приносити радість дітям. 20 грудня 2017 року в приміщенні Люботинської центральної бібліотеки зібралися діти, щоб поспілкуватися, погратися, попрацювати разом та створити один одному новорічний настрій. Завідуюча дитячою бібліотекою Поясник І.М. та бібліотекар Субота Н.В. провели для дітей майстер – клас «Новорічний калейдоскоп». Зосереджено працювали діти над виготовленням з паперу сніжинок, ялинкових прикрас. Працювали дружно і злагоджено  веселі мелодії, що додавали новорічного настрою. Кожен учасник майстер – класу з гордістю презентував своє «творіння» біля святково убраної ялиночки. Наостанок дітей чекав справжній сюрприз – подарунки від благодійної організації «Благодійний Фонд: Волонтери Дорослі – Дітям» (президент Фонду Тищенко Вікторія Федорівна).
     Це родинне свято для дітей вже не перший спільний захід служби у справах дітей, Люботинської центральної бібліотеки та БО «Благодійний Фонд: Волонтери Дорослі – Дітям».  Сподіваємося на подальшу співпрацю в інтересах дітей Люботина!
 Начальник служби  у справах дітей Губська Н.А.
Альбом:
Дата публікації: 16:16 21.12.2017