За минулий тиждень (02.07.2022 р. – 08.07.2022 р.) комунальними підприємствами були здійснені роботи:

Шановні друзі, зустрінемо Перемогу у впорядкованій і охайній громаді! Разом – ми сила!

Люботинським  ВККУ :

Аварії та пошкодження
  • На мережі водовідведення –– пров Оранжерейний, 4 (виконано прочищення централізованої мережі водовідведення).
Водопостачання
- заміна ділянки приватної мережі – вул. Вільна, 4;
- заміна ділянки, перепідключення – вул. Кооперативна (стара мережа);
- виїзд з ДСНС (розбір завалів);
- ремонт оглядового люку РЧВ по вул. Підгірна;
- демонтаж насосного агрегату І підйому (свердловина) сел. Травневе.
  • . Виконані роботи.
- прочищено від сміття, відкачано стоків та промито каналізаційних колекторів на самопливній централізованій комунальній мережі водовідведення міста – 1 од. (пров Оранжерейний, 4);
- ревізія насосного агрегату КНС №1 (вул. Джерелянська);
- ревізія насосного агрегату Південні КОС (вул. Пшенична).

Люботинським  КЖРЕП ЛМРХО:
  • Ремонт покриття шиферної покрівлі (пошкодження покриття спричинених наслідками несприятливих погодних умов) багатоповерхового житлового будинку за адресою м. Люботин, пл. Театральна,5(2під.,ремонт коньків).
  • ремонт покриття шиферної покрівлі (пошкодження покриття спричинених наслідками несприятливих погодних умов) багатоповерхового житлового будинку за адресою м. Люботин, вул. Слобожанська,75(2під.,заміна шиферних листів маючих тріщини,відколи).
  • ремонт м’якої покрівлі (ремонт верхнього шару покриттяцементним розчином, ремонт примикання оголовків бітумним розчином,ремонт стиків верхнього шару м’якої покрівлі) багатоповерхового житлового будинку за адресою м. Люботин, вул. Шевченко,25(1під.).
  • роботи з прочистки внутрішньо будинкової мережі водовідведення багатоповерхового житлового будинку за адресою м. Люботин, вул.Будівельна,13 (1під.).

Виробничим управлінням комунального господарства виконано:

-  Прибирання, вивіз сміття: автобусні зупинки, парк відпочинку, дитячі майданчики, вулиці міста – 2м3 сміття.
-  Вивезення побутових відходів від населення, бюджетних організацій, підприємств та установ, юридичних та фізичних осіб.
-  Прибирання та вивіз сміття: міський парк відпочинку, вул.Шевченка (ліцей з/т),  міський парк відпочинку  – 158м3.
-  Проведені роботи по видаленню та кронуванню дерев: вул. Шевченка (міський парк відпочинку), вул.Шевченка (ліцей з/т), вул.Різдвянна  – 1 дерево видалено, 9 дерева кроновано.
- Покіс трави міський парк відпочинку, вул. Слобожанська, вул.Челюскіна, вул.Злагоди, вул.8 Березня  – 4600 м².
-  Проведено поточний ремонт (фарбування) дитячого майданчика:  Шевченківський масив, вул. Будівельна, с.Манченки.
-  Проведені роботи по благоустрою сміттєзвалища  500м3.
Задіяні: 29працівників.
Дата публікації: 12:12 15.07.2022