Новорічна вистава для дітей міста

19 грудня пройшла театралізована вистава «Різдвяні історії»

19 грудня до дня Святого Миколая у професійному ліцеї залізничного транспорту пройшла театралізована вистава «Різдвяні історії» за мотивами твору англійського письменника Чарльза Діккенса, яку талановито представили вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості.

Майстерне акторське виконання Артема Ряшина та театрального колективу «Арлекін», танцювальних колективів «I belive», «Монреаль», «Енергія», веселої щедрівки у виконанні вокального колективу «НОН-СТОП»  дало можливість глядачам поринути у магічний світ передноворічного дійства.

Затамувавши подих, діти та дорослі переглянули повчальну історію про багатія Скруджа, який допоміг зрозуміти те, що найважливіше у світі – це милосердя, співчуття, любов до людей та до життя.

Герой згадує історії із свого життя, людей, які були частиною цієї історії, і його черстве серце поволі починає відчувати тепло Різдвяних свят.

Вдячність від усього глядацького загалу, міської ради автору ідеї, режисеру вистави Вікторії Горбуновій, талановитим виконавцям, викладачам вокалу Ользі Харченко, Ірині Кузьміній, викладачам-хореографам Ользі Іщенко, Наталії Черкашиній, Олександрі Русаковій, директору БДЮТ Людмилі Гелі, Олені Дон за декорації, депутату міської ради Володимиру Бабенку за світлотехніку.

Усі глядачі отримали велике задоволення від спектаклю, а учасники свята – подарунки від міської ради.

Радник міського голови

Лідія Куденко

Альбом: Новорічна вистава для дітей міста
Дата публікації: 15:08 20.12.2017