Оголошення

​Рішенням виконавчого комітету Люботинської місько ради № 36 від 14.02.2017 року було внесено зміни у конкурсну документацію до проведення конкурсу з призначення управителя з управління багатоквартирними будинками та визначено кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – 27 лютого 2017 року.

ОГОЛОШЕННЯ

Рішенням виконавчого комітету Люботинської місько ради № 36 від 14.02.2017 року було внесено зміни у конкурсну документацію до проведення конкурсу з призначення управителя з управління багатоквартирними будинками та визначено кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – 27 лютого 2017 року.

Відповідно до п. 2 IV розділу Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.206 року №150 розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями здійснюється на наступний день після закінчення строку їх подання.

Таким чином, конкурс відбудеться 28 лютого 2017 року о 14 годині 00 хвилин у приміщенні виконавчого комітету Люботинської міської ради за адресою: 62433, Харківська обл., м. Люботин, вул. Слобожанська, буд. 26.

Дата публікації: 09:59 20.02.2017