До уваги причетних

Виконавчий комітет Люботинської міської ради повідомляє, що відповідно до рішення від 12 грудня 2017р. №305, на підставі витягу з протоколу № 3 від 17.11.2017 р. засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Люботинської міської ради, керуючись п.п. 2 частини 2 ст. 40 Житлового кодексу Української РСР, п. 3 ст.19 Закону України «Про житловий фонд соціального призначення» та «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов», затверджених постановою Ради Міністрів УРСР № 470 від 11.12.1984 зі змінами та доповненнями, п.п.2 п.а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», було знято з квартирного обліку та виключено зі списку осіб, які перебувають у загальній черзі на отримання жилих приміщень, зі списку осіб, що користуються правом позачергового отримання житла та зі списку осіб, які перебувають у черзі соціального квартирного обліку для отримання жилих приміщень при виконавчому комітеті Люботинської міської ради, наступних громадян:

- Каплій Ганну Євгеніївну;

- Бочарову Олену Миколаївну;

- Пивоварова Івана Петровича;

- Маринич Олесю Павлівну;

- Стовпаченка Олександра Євгеновича;

- Івахненка Руслана Сергійовича;

- Давидову Кристину Володимирівну;

- Юрченко Діану Володимирівну.

Відділ з питань розвитку інфраструктури міста та благоустрою

Дата публікації: 15:29 19.12.2017