Волейбол - дівчата!

14 грудня 2017 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (суддівство змагань, нагородження) разом із відділом освіти (відкриття змагань, нагородження) та відділом молоді та спорту Люботинської міської ради провів міські спортивно – масові змагання з волейболу серед шкільних команд молодшої та старшої категорії (дівчата) пам’яті тренера – викладача Чебодаєва С.Я. («Шкільна волейбольна ліга»).

Наші красуні дівчата, як у попередній день у турнірі юнаків, теж нічим не поступалися суперникам,як у емоціях так і бажанні бути переможцями волейбольних баталій. Серед учасників молодшої категорії  перемогла ЗОШ №4, II місце у команди НВК №2, III місце посіла команда ЗОШ №3. Кращими гравцями  визнано: Бутенко Анастасію (НВК №2), Кулік Ангеліну (ЗОШ №3), Разінкову Лідію (ЗОШ №4). Серед старшої вікової категорії перемогла теж ЗОШ №4, II місце у НВК №2, III місце посіла команда ЗОШ №3. Кращими гравцями визнано: Гук Юлію (гімназія №1), Ярову Яну (НВК №2), Тітарєву Олену(ЗОШ №3),  Сухіну Любов (ЗОШ №4).

Команда  - переможець у двох вікових категоріях та призери змагань отримали грамоти відповідних ступенів від відділу освіти Люботинської міської ради. Кращі гравці були нагороджені грамотами від  Комунального закладу «Спорт для всіх» Люботинської міської ради.

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»

Люботинської міської ради

директор Ю.В.Удянський

Альбом: Волейбол - дівчата!
Дата публікації: 11:42 15.12.2017