У єдності – наша сила, в серці нашому – Україна!

Друзі! В Україні щороку в травні місяці кожного третього четверга відзначається народне свято – День вишиванки.

Традиційно за участі колективів організацій і установ проходило свято і в нашій громаді, але цьогоріч в умовах війни нереально провести масові флешмоби у вишиванках. Та ми, українці, дорожимо народними традиціями і звичаями! Тому у важкий час життя нашого народу, у час повномасштабної війни, запрошуємо вас долучитися до всенародного свята, одягнути вишиванку та продемонструвати єдність і палкий патріотизм до України! Ми ще раз нагадаємо всьому світу про самостійну культуру і відмінність від ворога!
19 травня, на знак солідарності з Україною, громадяни зарубіжних країн неодмінно одягнуть українську вишиванку, бо Україну знають, Україну поважають і нею захоплюються!
Все буде Україна! Слава Україні! Героям Слава!
Дата публікації: 09:08 18.05.2022