Увесь поточний тиждень називається Поминальним і присвячений підтримці пам'яті про близьких.

Ми згадуємо своїх померлих рідних і близьких.
Цього року Україна загальнонаціональною хвилиною мовчання щодня вшановує українців, які загинули від рук російських окупантів – дітей, мирних мешканців і воїнів. Їх всіх чекало щасливе майбутнє в рідній країні, і якби не росія, воно б здійснилося.
Згадуємо і ми наших земляків, які віддали своє життя у визвольній війні.
Згадаймо сьогодні їх поіменно:
Павлік Руслан
Чернишев Сергій
Пивоваров Сергій
Павленко Олександр
Гнідець Андрій
Дуднік Ігор
Вічна пам’ять Героям. Царство небесне їх світлим душам.
Альбом: Православна церква у другий тиждень після світлого Христового Воскресіння відзначає Радоницю, свято вшанування померлих родичів.
Дата публікації: 10:05 02.05.2022