Рішення виконавчого комітету № 30

"Про встановлення тарифів на послуги, які надає Виробниче управління комунального господарства Люботинської міської ради Харківської області"

Р І Ш Е Н Н Я
Від 14 лютого 2017 р.                                                                                                                 № 30

Про встановлення тарифів на  послуги, які надає Виробниче управління комунального господарства
Люботинської міської ради Харківської області

Розглянувши листа начальника Виробничого управління комунального господарства Люботинської міської ради Харківської області Волинського П.О. від 16.01.2016 року № 15 щодо встановлення тарифів на послуги, які надаються підприємством, службову записку начальника відділу місцевого економічного розвитку Кудрі І.С., керуючись п.п. 2 п. а ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Люботинської міської ради

В И Р І Ш И В :
1. Встановити з 01 березня 2017 року тарифи на послуги, які надає Виробниче управління комунального господарства Люботинської міської ради Харківської області:
  • послуги на збір та  вивіз твердих побутових відходів (ТПВ) за 1 куб. м. для :
  • населення – 50,57 грн., у т.ч. ПДВ 20 % – 8,43 грн.;
  • неприбуткових організацій, гуртожитків - 50,57 грн., у т.ч. ПДВ 20 % – 8,43 грн.;
  • бюджетних організацій – 56,64 грн., у т.ч. ПДВ 20 % –  9,44 грн.;
  • інших споживачів – 70,80  грн., у т.ч. ПДВ 20 % – 11,80 грн.
2. Рішення виконавчого комітету Люботинської міської ради від 17 травня 2016 року №90 «Про встановлення тарифів на  послуги, які надає Виробниче управління комунального господарства Люботинської міської ради Харківської області» з 01 березня 2017 року вважати таким, що втратило чинність.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Іващенка О.В. та начальника Виробничого управління комунального господарства Люботинської міської ради Харківської області Волинського П.О.

Міський голова              Л.І. Лазуренко
Дата публікації: 09:20 20.02.2017