Додаток “Дія” запускає видачу нових довідок

Як згенерувати довідку про несудимість у державному порталі «Дія».

«Дія» продовдує оновлювати свій функціонал: тепер українці зможуть за декілька хвилин згенерувати важливу довідку. Раніше на це довелося б проводити час в великих чергах.

Деталі

Сотні тисяч та мільйони українців виїхали за кордон для порятунку себе та рідних. Але ніхто без діла сидіти і чекати не хоче, тому ж багато бажаючих влаштуватись на роботу закордоном. Тепер переселенці зможуть отримати важливу довідку, оминувши всі кола бюрократії.

Тому, украінці, які планують працевлаштовуватися у Польщі, Чехії та інших європейських країнах, зможуть згенерувати довідку про несудимість у державному порталі «Дія».

Крім того, ця можливість вже доступна на сайті https://vytiah.mvs.gov.ua/app/landing. Варто перейти та виконати всі кроки за алгоритмом.

Дата публікації: 10:20 25.04.2022