Працюємо і тримаємося в умовах війни, задля нашої Перемоги, в яку ми так віримо, і яку впевнено наближають наші героїчні Збройні Сили.
Працюємо і тримаємося в умовах війни, задля нашої Перемоги, в яку ми так віримо, і яку впевнено наближають наші героїчні Збройні Сили.

Працюємо і тримаємося в умовах війни, задля нашої Перемоги, в яку ми так віримо, і яку впевнено наближають наші героїчні Збройні Сили.

Безмежна вдячність всім нашим мужнім і безстрашним захисникам.

Ситуація в Люботинській міській громаді залишається контрольованою, оперативний штаб працює в режимі 24/7. Працівники комунальних служб, вже на сьогодні стратегічної галузі, забезпечують безперебійне функціонування об’єктів критичної інфраструктури. Працюють сумлінно, злагоджено і без вихідних.
Відділення Укрпошти ще наприкінці березня розпочало виплату пенсій за квітень для наших громадян, і вже її отримали 50% наших мешканців. Соціальні служби продовжують надавати гуманітарну допомогу продуктовими наборами для багатодітних сімей, одиноких громадян та сімей вимушених переселенців. На сьогодні продовольчі набори отримали 7864 громадян різних пільгових категорій, в тому числі сім’ї переселенців та сім’ї наших захисників.
Мешканці громади виявляють високу згуртованість і єдність, і кожен на своєму місці активними діями працює на спільну Перемогу. Майже з перших днів війни у нас сформувалася невтомна команда волонтерів, яка постійно займається пошуком благодійних фондів для отримання гуманітарної допомоги, займається доставкою гуманітарних вантажів, ліків, організовує щоденне гаряче харчування для всіх, хто потребує. І не зважаючи на емоційну втому, всі вони самовіддано працюють для єдиної мети – Перемоги. Дякуємо їм за патріотизм, добросердечність і мужність. Разом – ми сильні! Тримаймося разом!
Допомагаємо своїм, захищаємо своє, і обов'язково переможемо!
Слава Україні! Її Героям Слава!
Переглядів: 271
Дата публікації: 10:45 08.04.2022
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для населення
Телефони штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуаціїПротоколи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громадиАКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД НЬОГО (інформація Міністерства охорони здоров’я)ДОВІДНИКИВулиці, які змінили назвуДержавна реєстрація актів цивільного стануОголошення про відключення електро- та водо- постачання (2022 рік)Соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Харківської областіПублічне обговоренняВакансіїПравила благоустрою території м. ЛюботинаГрафік вивезення ТПВ та перелік вулиць по кварталам у 2022 р.Квитанція на оплату за вивезення ТПВЦивільний захистВажливі повідомлення військово- облікового столуПостанови Люботинської міської територіальної виборчої комісіїХто є депутатом від вашої вулиці?Як не стати жертвою злочинів
Нові та оновлені сторінки
Звіт про проведену роботу Водопровідно-каналізаційним комунальним управлінням Люботинської міської р   27.01.2023
ЗВІТ ФРАКЦІЇ ПП «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ» у місті Люботин за 2022 рік   26.01.2023
Виконавчий комітет Люботинської міської ради запрошує на роботу за строковим договором (контрактом)    23.01.2023
Інформація в рамках програми (з 01.01.2023 р.)   20.01.2023
Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення Люботинської міської ради Харківської області «Про зат   20.01.2023
Звіт про проведену роботу Водопровідно-каналізаційним комунальним управлінням Люботинської міської р   20.01.2023
Виконавчий комітет Люботинської міської ради запрошує на роботу за строковим договором (контрактом)    19.01.2023
Звіт щодо роботи Водопровідно-каналізаційного комунального управління Люботинської міської ради за 1   17.01.2023
Довідка про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Люботинської мі   16.01.2023
Звіт депутатів фракції «Слуга Народу» за 2022 рік   16.01.2023
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>