14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Аварія, що сталася в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства.

ЇЇ наслідки мали планетарні масштаби: непридатні до проживання величезні території, забруднення  водних джерел, десятки тисяч громадян – вимушених переселенців, які більше ніколи не повернуться у власні домівки…

Сотні тисяч ліквідаторів рятували людство від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають спокою і сьогодні.

Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Багато з цих людей не дожили до теперішніх днів, задля збереження життя і здоров'я майбутніх поколінь. Світла їм пам’ять.

Низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємося тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов’язок перед рідною землею і рідним народом.

Ми глибоко вдячні Вам, шановні  учасники ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, за  героїзм, самовідданість та мужність, проявлену  в тих екстремальних обставинах.

.    Низький Вам уклін! Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

Міцного здоров’я Вам, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.

Міський голова                                        Л.І.Лазуренко

Дата публікації: 05:10 14.12.2017