Правове виховання

«Молодь і право: розуміти, знати дотримуватись»

Правове виховання – це прищеплення знань та поваги до чинних законів і норм права, формування активної позиції щодо протиправних і антигромадських дій, так 8-го  грудня 2017 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права бібліотекар Люботинської ЦБ, Нежид З.К. провела інформаційний огляд   літератури з правової тематики « Молодь і право: розуміти, знати дотримуватись», для учнів 11-го класу НВК №2.  Знайомство з правовою літературою  дасть можливість  підвищити загальний рівень правової культури підростаючого покоління, поширення інформації серед молоді з питань реалізації і захисту прав людини, запобігання проявам асоціальної поведінки в молодіжному середовищі.

Протягом тижня в бібліотеці діє книжкова виставка «В лабіринтах права», для всіх охочих  проводяться тематичні огляди правової літератури.

Директор ЦБС      О.В. Алісова

Дата публікації: 14:33 12.12.2017