Новий рік з солодкими подарунками

Забезпечення солодкими подарунками дітей пільгових категорій

З метою забезпечення солодкими подарунками дітей пільгових категорій, що не навчаються у загальноосвітніх закладах міста, у рамках «Комплексної міської програми «Майбутнє Люботинщини» були закуплені  набори цукерок. Для отримання подарунка необхідно звернулися до відділу у справах молоді та спорту, який розташований за адресою: м. Люботин, вул. Слобожанська 24/1, 2 поверх (тел. для довідок: 741 – 14 – 86).

Також повідомляємо, що   для отримання подарунків  необхідно мати документи, що підтверджують статус дитини:

• Діти з малозабезпечених сімей – свідоцтво про народження дитини;
  • Діти з багатодітних сімей – посвідчення дитини або батьків багатодітної сім’ї та свідоцтво про народження дитини;
  • Діти учасників АТО – посвідчення учасника бойових дій та довідка учасника АТО та свідоцтво про народження дитини;
  • Діти, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС – посвідчення та свідоцтво про народження дитини;
  • Діти-інваліди – посвідчення та свідоцтво про народження дитини.

Додатково інформуємо, що школярі отримають свої солодощі у загальноосвітніх  закладах, де вони навчаються. Приємних вам свят.

начальник відділу
 у справах молоді та спорту
Лазоренко С.І.
Дата публікації: 12:16 12.12.2017