Прохання не перебувати на вулицях у цю пору

Шановні люботинці, нагадуємо, що комендантська година починається о 15-00 годині.

Прохання не перебувати на вулицях у цю пору.
Станом на сьогодні працюють комунальні служби, які забезпечують життєдіяльність міста, зокрема, усунено порив по вул. Ушакова, вивозяться згідно графіка тверді побутові відходи, відновлено роботу аптек, працюють магазини, надається допомога людям, які її потребують.
Шановні громадяни, будьте толерантні та взаємоввічливі, сьогодні всім складно. Але є тверда віра у взаємопідтримку і в наші Збройні Сили України.
Дата публікації: 15:06 28.02.2022