В рамках проведення щорічної акції «16 днів проти насильства» та «Всеукраїнського тижня права» спеціалісти Люботинського міського центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді, Служби у справах дітей виконкому Люботинської міської ради, Люботинського бюро правої допомоги, Харківського РВ з питань пробації командно провели ряд інформаційно-просвітницьких заходів в КЗ «Люботинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Дивосвіт», Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту, Харківському обласному центрі матері та дитини.

Для учасників заходів були висвітлені такі проблеми, як насильство в сім»ї, насильство над дитиною, захист від таких протиправних дій, права та обов»язки громадянина і людини, питання необхідності ведення здорового способу життя, що є запорукою соціалізації. Також окрему увагу було приділено спілкуванню з дітьми-сиротами,  дітьми позбавленими батьківського піклування та особами з їх числа, під час якого, спеціалісти провели консультування відповідно свого профілю.

Дякуємо адміністраціям  закладів, учням, вихованцям, клієнтам за спіпрацю, за відкритість та активну позицію.

Директор   Люботинського МЦСССДМ

Микитенко М.Ю.

Альбом: Проведення щорічної акції «16 днів проти насильства» та «Всеукраїнського тижня права»
Дата публікації: 11:38 08.12.2017