20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні
20 лютого в Україні  відзначається День Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні

Шановні мешканці Люботинської міської територіальної громади!

Шлях держави, як і шлях звичайної людини наповнений світлими та темними днями. Він не може були просто чистим і білим, як полотно. Історія України – це наче рушник, що розшитий різними барвами та візерунками. Кольори та сюжети на тому рушникові  символізують  тернисту дорогу нашої держави  до світлого майбутнього.
    Ось і цей день нашої історії розфарбований кольорами болю та горя втрати, а також візерунками вічної пам’яті Героям. Це люди з чистою душею та помислами, які  мали на меті змінити хід історії. Ціною свого життя  викласти новий шлях у прекрасне майбутнє для прийдешніх поколінь.
     І сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, хто залишився назавжди у 2014 році. Подвиг Сотні  витязів нашої епохи залишиться у серцях українців, як приклад мужності та сили духу.
     У цей День Пам’яті ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих героїв – захисників України, які боролися за її суверенність, демократію та народовладдя, які ставили інтереси держави вище своїх особистих!

Міський голова                             Леонід ЛАЗУРЕНКО
Дата публікації: 13:15 18.02.2022