Довідки про трудовий та страховий стаж вже можна отримати в застосунку Дія

Довідки ОК-5 та ОК-7 будуть доступні для перегляду або завантаження в Дії. Навіть ті, які ви замовляли раніше з порталу Пенсійного фонду України або з порталу Дія.

Джерело:https://thedigital.gov.ua/news/dovidki-pro-trudoviy-ta-strakhoviy-stazh-vzhe-mozhna-otrimati-v-zastosunku-diya

8 лютого відбувся Diia Summit, на якому була презентована низка зручних держпослуг онлайн для українців.

До списку новинок потрапили й довідки ОК-5/ОК-7. Минулої осені вони були презентовані разом з оформленням субсидій та пенсій на порталі Дія. Тепер їх можна отримати й у застосунку.

ОК-5 та ОК-7 — довідки про ваш трудовий та страховий стаж. Їх вимагають при оформленні на роботу, для призначення пенсії, при нарахуванні лікарняних.

«Ці документи стали одними з найпопулярніших в Україні. Щороку таких документів видають 2,8 млн. Тепер їх можна замовити в застосунку Дія натисканням однієї кнопки. А отримати — за декілька хвилин. З моменту запуску було замовлено майже 75 тисяч таких довідок. Ще один приклад того, що держава може й повинна бути простою та зручною в життєвих ситуаціях», — зазначив Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Дата публікації: 13:40 16.02.2022