Роз’яснення МОЗ

З чим можна міксувати CoronaVac

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/114567

Інактивована вакцина CoronaVac від фармацевтичної компанії Sinovac Biotech - одна з доступних в Україні від COVID-19.

Ця вакцина містить у своєму складі неактивний, «вбитий» вірус. Наш організм пізнає в ньому «ворога» та вчиться виробляти антитіла та Т-клітини до нього, щоб у разі зіткнення з реальною загрозою, швидко нейтралізувати її.

Вакцину CoronaVac можна використовувати як для перших двох, так і для додаткової чи бустерної дози, але тільки після базового курсу цією ж вакциною.

Крім того, після щеплення вакциною CoronaVac можна застосовувати усі наявні в Україні антиковідні вакцини як для другої, так і для додаткової чи бустерної дози. Вводити вакцину CoronaVac після інших вакцин не рекомендовано.

Найкращий захист після двох доз вакцини CoronaVac дають бустерні дози мРНК-вакцини Pfizer або Moderna.

Дата публікації: 08:50 15.02.2022