ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ

Люботинським міським лабораторним відділенням Нововодолазької міськміжрайонної філії ДУ «ХОЛЦМОЗУ» проведені лабораторні дослідження питної води з колодязів загального користування.

За результатами дослідження якість питної води в колодязях загального користування не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», а саме:

• вул. Підгірна: нітрати – перевищення в 2,2 рази, загальна жорсткість – перевищення в 1,3 рази;
  •  вул. Вербицького,11: нітрати – перевищення в 5 раз, загальна жорсткість – перевищення в 1,2 рази;
  • в’їзд  Вербицького,1: нітрати – перевищення в 3,5 рази, загальна жорсткість – перевищення в 1,3 рази;
  • пров. Ленський,10: нітрати – перевищення в 7 раз, загальна жорсткість – перевищення в 2,4 рази;
  • вул. Пугачова,6: нітрати – перевищення в 3,8 рази, загальна жорсткість – перевищення в 1,6 раз.

Дана вода є технічною і не може використовуватися для споживання людиною в їжу.

Для питних потреб та споживання рекомендуємо використовувати альтернативне водопостачання (вода, що відповідає ДСанПіН 2.2.4-171-10 або бутильована ).

Відділ розвитку інфраструктури міста та благоустрою

Дата публікації: 11:08 07.12.2017