Спортивно – масові змагання I етапу чемпіонату Украни з баскетболу 3×3 та з нагоди Дня Збройних Сил України, серед команд дівчат
Спортивно – масові змагання I етапу чемпіонату Украни з баскетболу 3×3 та з нагоди Дня Збройних Сил України, серед команд  дівчат

06 грудня 2017 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» разом із відділом освіти та відділом молоді та спорту Люботинської міської ради провів спортивно – масові змагання I етапу чемпіонату Украни з баскетболу 3×3 та з нагоди Дня Збройних Сил України, серед команд дівчат 2003 року народження і молодше та 2000 року народження і молодше, серед загальноосвітніх навчальних закладів міста Люботина. Суддівська колегія – Загнойко Р.С., Удянський Ю.В. Участь у змаганнях взяли команди Гімназії №1 (представник Потьомкіна Л.М.), НВК №2 (представник Загнойко Р.С.), ЗОШ №3 (представник Кіпрік О.В.), ЗОШ №4 (представник Сипко В.П.).

Після вчорашніх змагань юнаків, сьогодні не менш цікаво проходив турнір серед дівчат, які теж робили на майданчику все можливе, щоб відстояти честь рідної школи, а у підсумку маємо   такі результати: у категорії 2003року народження  і  молодше перемогла команда НВК №2, II місце – ЗОШ №4, III місце – ЗОШ №3. Кращими гравцями визнані: Войтенко Каріна (Гімназія №1), Вінникова Аліна (НВК №2), Плошинська Наталія(ЗОШ №3),  Ковтун Ангеліна(ЗОШ №4). У категорії 2000 року народження і молодше перемогла команда НВК №2, II місце – ЗОШ №4, III місце – ЗОШ №3 . Кращими гравцями визнані: Гук Юлія (Гімназія №1),  Кулак Дар’я (НВК №2),  Тітарєва Олена (ЗОШ №3),  Кулик Мирослава (ЗОШ №4).

Всі команди переможці і призери були нагороджені грамотами відділу освіти Люботинської міської ради. Кращі гравці турніру відзначені грамотами, а команда – переможець Кубком у двох вікових категоріях від КЗ «Спорт для всіх» Люботинської міської ради.

Учасники та організатори спортивно – масових змагань вітають всіх військовослужбовців і їх родини з Днем Збройних Сил України!

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»

Люботинської міської ради

директор Ю.В.Удянський