Привітання міського голови з нагоди Дня Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, захисники України!

У цей святковий день з вдячністю вшановуємо кожного, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто стояв у витоків створення нашого війська, хто захищає суверенітет і територіальну цілісність держави, забезпечує мир і спокій наших громадян.

Люди в військовій формі завжди вважалися елітою нашої держави. Та безкінечна відвага й самопожертва, з якою ви виконуєте обов'язок перед Батьківщиною, є запорукою мирного життя всіх українців.     Саме на вас, шановні військовослужбовці, покладена священна місія – боронити рідну землю. Саме завдяки вашому патріотизму, стійкості, витримці й відповідальності зростає обороноздатність держави.

В умовах війни, українська армія зміцніла, набула безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах та зламала загарбницькі плани ворога. Зараз Україна має боєздатні Збройні Сили . І це здобуток і заслуга мільйонів українців, істинних патріотів своєї держави, які щоденно роблять свій внесок у розбудову армії воюючи на передовій, тренуючись на військових полігонах та працюючи на оборонних підприємствах.

Тож бажаю всім українським військовослужбовцям успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, натхнення і віри в силу власної держави, надійного родинного тилу, здоров’я, звершення всіх мрій і сподівань.

Сила і міць Української держави – у єдності армії та народу.

міський голова  Л.І.Лазуренко
Дата публікації: 09:25 06.12.2017