Міський турнір з тенісу настільного серед загальноосвітніх закладів!

15 лютого 2017 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів міські спортивно – масові заходи з тенісу настільного серед загальноосвітніх закладів у командних змаганнях серед юнаків та дівчат (2 юнака, 1 дівчина), які пройшли у приміщенні Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту. Завдяки тісній співпраці з директором ліцею Агеєвої О.О. та керівником фізичного виховання Сидоренком С.О. проводяться багато турнірів по різним видам спорту у яких в окремих видах спорту та вікових категоріях приймають участь і вихованці ліцею.

У змаганнях з тенісу взяли участь юнаки та дівчата із НВК №2 (представник Загнойко Р.С.), ЗОШ №3 ( представник  Кіпрік О.В.), ЗОШ №4 (представник Казакова К.С.) , ЗОШ №5 (представник Резніченко Л.О.), Караванська ЗОШ (представник Бондаренко М.В.).
За результатами міського турніру з тенісу настільного перемогла команда ЗОШ №5 у складі: Жупанас Маргарита, Жупанас Степан, Жупанас Давид, другу сходинку посіла команда Караванської ЗОШ у складі: Гиренко Анастасія, Волохов Олександр, Гражданко Віталій, третє місце у команди ЗОШ №3 у складі : Поддубна Діана, Свід Богдан, Заря Денис.
Кращим у змаганнях серед перших ракеток став Волохов О. (Караванська ЗОШ), серед других ракеток Жупанас С. (ЗОШ №5), серед дівчат краща за результатами Жупанас М. (ЗОШ №5).
Переможці турніру отримали Кубок грамоти і диплом, а призери грамоти і дипломи відповідних ступенів від Комунального закладу «Спорт для всіх» Люботинської міської ради. У церемонії нагородження приймали участь представник відділу освіти Овчинникова Т.П. та начальник відділу молоді та спорту Люботинської міської ради Лазоренко С.І.
КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»
Люботинської міської ради
директор Ю.В.Удянський
Альбом: Міський турнір з тенісу настільного серед загальноосвітніх закладів!
Дата публікації: 15:20 17.02.2017