Радість відкриття

У листопаді-грудні 2017 році Харківський обласний навчально-методичний центр культосвітніх закладів проводить Обласний конкурс виконавської майстерності учнів молодших класів «Радість відкриття».

Він проходить з метою підвищення  рівня  виконавської  майстерності учнів молодшого віку (6-10 років),  збагачення педагогічного репертуару, активізації творчої професійної діяльності викладачів, розповсюдження кращого педагогічного досвіду. Конкурс проводиться у  три тури (шкільний, зональний і обласний).
15  листопада  в  Люботинській дитячій музичній школі відбувся  І відбірковий тур обласного конкурсу виконавської майстерності учнів молодшого віку «Радість відкриття».  У ньому взяли участь 19 учнів школи.  14 учасників отримали звання «Дипломантів І туру» і 22 листопада представляли  Люботинську ДМШ  у Другому турі, який проходив на базі Мерефянської ДМШ. Там переможцями стали: Козлова Альона (фортепіано, викладач Бездітко Л.М.),  Шевцова Софія (гітара, викладач Дзюба Н.М.), Вдовенко Неоніла та Балакірєва Дарья (сольний спів, викладач Колесник О.І., концертмейстер Луцюк І.В.), Піддубна Євгенія, Слєпцова Катерина (бандура, викладач Івахненко В.Я.) та Бакуліч Кіра (бандура, викладач Готвянська С.М, концертмейстер Терентьєва Л.Г.).
Третій заключний тур за участю переможців відбіркових турів шкіл естетичного виховання Харківської області та міста Харкова проводився 2 та 3 грудня 2017 року в Харківському музичному училищі ім. Б.М. Лятошинського.
Лауреатами ІІІ туру стали:
Піддубна Євгенія    -  ІІІ місце - бандура, викладач Івахненко В.Я.,
Шевцова Софія       -  ІІІ місце -  гітара, викладач Дзюба Н.М.,
Бакуліч Кіра            - ІІ місце  - бандура, викладач Готвянська С.М., концертмейстер Терентьєва Л.Г.
Слєпцова Катерина - І місце  - бандура, викладач Івахненко В.Я.
Переможці ІІІ туру обласного конкурсу будуть відзначені на сцені Харківської обласної філармонії 17 грудня цього року.
 Директор ДМШ
Ю.Еткало