Звіт за листопад

ВУКГ ЛМР ХО надає перелік виконаних робіт за листопад 2017 року.

1.Прибирання, вивіз сміття:

автобусні зупинки (кожен понеділок, п’ятниця тижня)

- парк відпочинку, вул.Деповська, вул.Гавенка (гаражі, гілля), вул.Ціолковського, вул.Слобожанська, пров. Півничний, дитячі майданчики, вулиці міста, сквер на пл-щі Театральній,             пам’ятники.

2.Кронування та зріз аварійних, сухостійних дерев:

вул.Шевченка 1зріз, вул.Слобожанська 4крон., вул.Гавенка 7крон.28зріз.

3.Утриманання вуличного освітлення:

заміна лампочок: вул.Злагоди2шт,  вул.Слобожанська9шт, Деповська1, обстеження та  встановлення, заміна, ремонт світильників: вул.Слобожанська, вул.Миру (р-н ЗОШ №3), вул.Некрасова (р-н суда), заміна фотоелемента вул. Першотравнева. Демонтаж, перевезення опор електромереж вул.Полтавський шлях.

4.Зимове утримання доріг:

приготування протиожеледних матеріалів (пісок, сіль).

-завезення(формування призм)   та розкидання протиожеледних  матеріалів на крутих поворотах, підйомах: Вул.Полтавський шлях, вул.Козацька, вул. Челюскіна, вул.С.Шумицького, вул.Берегова, вул.Шевченка, вул.Тарасівська, вул.Дмитрівська, пров.Мереф’янський, вул.Вільна, вул.Слобожанська, вул.Історична, вул.Громова, вул.Шмідта, вул.Мюдовська, пров.Водопровідний, вул.Першотравнева, вул.Деповська, вул.Злагоди, вул.Травнева, вул.Кооперативна, вул.Табірна, вул.Караванська

- завезення(формування призм) протиожеледних  матеріалів до навчальних та дошкільних закладів (гімназія №1, ЗОШ №№2,3,4,5,6 Караванська, ДНЗ№№1,2,3,4 Караванський.

5.Вивіз сміття від населення, бюджетних організацій, підприємств та установ,  юридичних та фізичних осіб – постійно.

6. Грейдування: вул.Княжа, вул.Деповська, вул.Духовська, вул.Нове життя.

7Утримання дамб:

-проведені роботи по оновленню та розчищенню водовідведення дамби по вул.Нове       життя.

-розчищення водовідведення по вул.Слобожанська.

8. Благоустрій міського сміттєзвалища:

-проведення робіт по розчищенню дороги та переміщенню сміття на території       сміттєзвалища.

Начальник ВУКГ ЛМР ХО

П.О.Волинський