На Харківщині прогнозують ускладнення погодних умов

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/113895

Це зумовить активний «пірнальний» циклон з країн Балтії. 3 січня погодні умови відповідатимуть I рівню небезпечності (жовтому) і можуть призвести до порушення руху на дорогах.

Про це повідомляють у Харківському регіональному центрі з гідрометеорології.

Так, 3 січня прогнозують хмарну погоду з проясненнями. Вночі сніг, місцями значний. Удень сніг з переходом у дощ та мряку. Хуртовина, снігові замети. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний 7-12 м/с, уранці та вдень пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі 10 - 15° морозу, вдень підвищення до 0 - 5° тепла.

По місту вночі сніг, удень сніг з переходом у дощ та мряку. Хуртовина, снігові замети. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний 7-12 м/с, уранці та вдень пориви 15 - 20 м/с. Температура повітря вночі 11 - 13° морозу, вдень підвищення до 1 - 3 ° тепла.

Дата публікації: 22:44 02.01.2022