Екскурсія до Люботинської центральної дитячої бібліотеки «Чарівне царство книжок»

Сьогодні Люботинська дитяча бібліотека організувала пізнавально-оглядову екскурсію під назвою «Чарівне царство книжок».

У світлому та затишному приміщенні бібліотеки на дітей чекали бібліотекарі, які завжди раді своїм відвідувачам.  Адже, книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, долучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а бібліотека допомагає залучати учнів школи до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній смак і самостійність суджень дітей. У зв’язку з цим бібліотека приділяє велику увагу пошуку активних форм пропаганди літератури, які забезпечують формування у школярів щоденної потреби в читанні книг, роботі з ними.

До дитячої бібліотеки завітали учні 6-го класу Караванської ЗОШ, із вступним словом виступила завідуюча  дитячої бібліотеки Поясник Інга Миколаївна, яка розповіла дітям про роль та значення бібліотеки в житті дітей. Дітям була представлена  мультимедійна презентація «Найцікавіша книга світу» та «Пам’ятники книг у світі», книжково-ілюстративна виставка-реклама  «Книжкові мандри».

Субота Ніна Володимирівна, розповіла про історію бібліотеки, познайомила дітей з правилами користування бібліотекою, тематичними полицями дитячого фонду, а також проінформувала про нові надходження літератури для дітей.  Бібліотекар обслуговування читального залу Коваленко Оксана Вікторівна провела екскурсію, яка включала: знайомство з абонементом для учнів 5-9 класів, читальним залом бібліотеки, де діти ознайомилися з періодичними виданнями, довідковою літературою дитячої книгозбірні. Присутні ознайомилися з фондом бібліотеки, бібліотечними послугами, картотеками, тематичними папками, книжковими виставками.

Не менш цікавим було знайомство дітей з комп’ютером та вільним доступом до мережі Інтернет, дітей ознайомили з правилами користуванням Інтернет-центром, де діти мали змогу відвідати ряд рекомендаційних сайтів.

І хоча інформаційними лідерами для дітей є телевізори та комп’ютери, проте книга була і залишається головним джерелом інформації та знань, зазначили бібліотекарі. А якщо діти хочуть дружити з книгою, необхідно бережливо ставитися до неї, і вона розповість багато цікавого. Діти, які побували на екскурсіях, мали змогу записатися до бібліотеки і взяти книжки додому. Їм дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності.

Директор ЦБС    О.В. Алісова

Альбом: Екскурсія до  Люботинської центральної дитячої бібліотеки «Чарівне царство книжок»
Дата публікації: 14:52 30.11.2017