Концерт класу баяністів-акордеоністів

29 листопада в Люботинській дитячій музичній школі відбувся концерт учнів класу баяну та акордеону викладача Ткаченка Миколи Івановича.

Прозвучали твори у виконанні Сухини Станіслава, Сухини Єгора, Каністратова Івана, Поваліхіна Віктора, Літкевича Руслана, Головащенка Ярослава, Хасенова Дениса, ансамблю учнів молодших класів та ансамблю баяністів-акордеоністів «Етюд», у складі  Малої Анастасії, Марченка Максима, Токарєва Дениса, Ілинича Андрія та Захаренка Михайла.

Для когось з учнів це був перший серйозний виступ, а для когось - ще одна сходинка до вершини виконавської майстерності.

В концерті виконувалась народна, класична музика та твори сучасних авторів. Мистецтво гри на баяні та акордеоні посідає вагоме місце в українській музичній культурі, адже ці музичні інструменти мають з красивий та багатий діапазон звучання. Вони давно завоювали популярність у слухачів і користуються пошаною у виконавців.

Директор ДМШ

Ю.В.Еткало