Попередження про стихійні та небезпечні гідрометеорологічні явища, різкі зміни погоди. На дорогах ожеледиця. Вдень 24 грудня по місту та області очікуються хуртовина, пориви південно - східного вітру, 15 - 20 м/с.
Попередження  про  стихійні  та  небезпечні  гідрометеорологічні  явища, різкі  зміни  погоди. На дорогах ожеледиця. Вдень 24 грудня по місту та області очікуються хуртовина, пориви південно - східного вітру, 15 - 20 м/с.

ІНФОРМУЄ ХАРКІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ

ПРОГНОЗ  ПОГОДИ
         по  Харківській  області  та  по  місту  Харкову

24 грудня: Мінлива хмарність.
                   Вночі без опадів.
                   Вдень сніг, хуртовина. На дорогах ожеледиця.
                   Вітер південно - східний, 7 - 12 м/с, вдень пориви 15 - 20 м/с.
                   Температура повітря: вночі 16 - 21° морозу, вдень підвищення до 2 - 7° морозу.
                   По місту: вночі без опадів; вдень сніг, хуртовина. На дорогах ожеледиця.
                                      Вітер південно - східний, 7 - 12 м/с, вдень пориви 15 - 20 м/с.
                          Температура повітря: вночі 16 - 18° морозу, вдень підвищення до 4 - 6° морозу.

25 грудня: Хмарна погода.
                   Вночі сніг, місцями значний.
                   Вдень невеликий сніг, мокрий сніг. Хуртовина. На дорогах ожеледиця.
                   Вітер південно - західний, 15 - 20 м/с.
                   Температура повітря: вночі 1 - 6° морозу, вдень від 3° морозу до 2° тепла.

26 грудня: Мінлива хмарність.
                   Без істотних опадів. Місцями туман. На дорогах ожеледиця.
                   Вітер південно - західний, 5 - 10 м/с.
                   Температура повітря: вночі 10 - 15° морозу, вдень 5 - 10° морозу.

27 грудня: Мінлива хмарність.
                   Вночі без опадів.
                   Вдень невеликий сніг. На дорогах ожеледиця.
                   Вітер змінних напрямків, 3 - 8 м/с.
                   Температура повітря: вночі 10 - 15° морозу, вдень 5 - 10° морозу.

28 грудня: Хмарно з проясненнями.
                   Часом сніг. На дорогах ожеледиця.
                   Вітер північно - східний, 7 - 12 м/с.
                   Температура повітря протягом доби 5 - 10° морозу.

Дата публікації: 13:38 23.12.2021