"Скорботна свічка пам'яті святої"
\"Скорботна свічка пам\

"Скорботна свічка пам'яті святої"

Працівники Люботинської центральної бібліотеки продовжують організували і проводити цикл заходів по відзначенню чергової річниці Голодомору і вшануванню пам’яті його жертв – донести правду молоді про цю трагедію.

Сьогодні були запрошені діти 8-го класу ЗОШ № 3. Ведучі заходу ознайомили присутніх із трагічними сторінками тих страшних подій української історії. Для присутніх було презентовано медіа-вернісаж «Голод 33-го», на якому були представлені архівні документи, ілюстровані матеріали  тієї страшної трагедії. На заході прозвучала  зворушлива пісня «Свічка» у виконанні Оксани Білозір, яка присвячена усім загиблим під час голодомору.  Ведучі спонукали молодь замислитися  про жахи голоду 1932-33 років, про загибель мільйонів людей, про трагізм, який ховається за словом «голодомор».  Учасникам заходу було запропоновано переглянути документальний фільм «Голодомор. Великий злам». Наприкінці заходу був проведений огляд літератури «Сльози запечені в серці», під час якого бібліотекар ознайомила присутніх з книжковими виданнями, в яких міститься інформація про страшні роки голодомору в Україні.

Директор ЦБС  О.В. Алісова

Альбом: